• muhtemelen bir jantı benim miniğim citroen c3'ümden pahalı olan araçtır. sahibiyle aynı yaştayız. ben kariyerim başındayım ve ayda kazandığım para... ananı sikiyim daha fazla konuşamayacağım ühühühü.
  • ispanyada olsaydık biz de alabilirdik. burada benzin pahalı ötv felan ne gerek var yani. ispanyada daha ekonomik. o yüzden. sırf o yüzden. başka mantıklı bi açıklaması yok. yok.
  • türkiye de olsa iki tane parasi verecekken ispanya da binmesi kadar dogal ve akillica bir şey yoktur. kazasiz belasiz kullansin.
  • sanırsın ki; "bu nasıl adalet, kıl tüy" diyenler sosyalist bir dünya için en ön saflarda savaş veriyor. lan kölesi olduğun sistemin gayet normal bir sonucu değil mi bu.

ondan sonra sözlükte "anne bizde niye yok" diyorlar.
    (bkz: asgari ücret fetişistleri)
  • dun bir katalogta porsche fiyati gordum.

22bin euro diyordu satis fiyati icin. tabiki avrupa fiyati bu. turkiye fiyati 220bin euro falan olsa gerek.

yani ardanin bu ferrarisi senin c3 un ile benzer fiyatlarda olabilir canim kardesim. en fazla kia sorento fiyatidir.

burda arda ona biniyor diye adalet sikme. neden bu ulkede 1000 tl maas alip, boktan arabalara 30-40bin tele bayiliyoruz onu sorgula.
  • aynısından bir tane de acun ılıcalı'da bulunan ferrari. arda turan en azından futbol oynayıp biniyor, ne döndüğünü anlamak için 15 iq gerektiren programlara milleti kitleyerek binmiyor.
  • geçen youtube'da rastgele videolara bakarken iha nın haberinde gördüğüm vay amk demekle yetindiğim kırmızı bişe
  • bir jantının amk. ben de sahibiyle aynı yaştayım. 16 sene okudum, aylık akbil almayıp sürekli yüklettiğim zaman daha kârda olduğuma kanaat getiriyor, bunun muhasebesiyle geçirdiğim bir ömür sürüyorum. . . . .
  • arda'nın ispanya'da en fazla türkiye fiyatının yarısını verip aldığı otomobildir. ispanya'da tabi ki alabilir, mantıklı bir seçim olmuş, aynı paraya burda ancak 911 alabilirdi. şimdi 911 de iyi otomobil, süper otomobil ama bir ferrari de değil. hayırlı olsun, kazasız belasız kullanır inşallah.
  • ruhsatında araç sahibi olarak "arda turan" ismi bulunan araç.
hesabın var mı? giriş yap