• evli ise bosanacak sevgili ise terkedilecektir.

o ananın da çenesi cekilsin pislik!
  • eğer yaşasaydı tabii ki yanımda oturacaktı diyerek, benim de dahil olduğum grup. bunu sorun edecek kadını boşar, sevgiliyi de terk ederim, bu kadar net.
  • yahu oturtsun ne var.
    ego tatminini başka yerde yapsın gelinler.
    çalışıp para kazanmak gibi.

ulan benim kayınvalidem bana araba aldı kendisini sevmem ama büyük saygı duyarım. aldığı arabada da isterse ön koltuğa oturabilir. eşim de öne oturmasını isteyebilir bir beis görmüyorum bu konuda.
  • bence anneyi ön yolcu koltuğuna hanımı da sürücü koltuğuna oturtacaksın sen de arkada keyfedeceksin hiç kasmaya gerek yok.

(bkz: evleneceği kadında ehliyet şartı arayan erkek)
  • ön koltukta oturmak bir kıymet göstergesi değil elbet; ama eşiniz ısrarla "anne sen öne gel" diyorsa, sinirleriniz şöyle bir zıplıyor dostlar; itiraf etmem lazım.
  • ne saçma şeyleri sorun ediyorsunuz yada sorun eden insanlarla birliktesiniz. kıymet arabanın ön koltuğuna kimin oturduğu ile mi anlaşılıyor? bunu bile sorun edenlerin ciddi öz güven problemleri vardır. hem eş, hem anne tarafında.
  • hanım arabayı sürsün, annem de yanına otursun mantığıyla sorunu çözebilecek erkektir; ama kendisine allah'tan sabır diliyorum. kardeşim, ne günah işledin ki böyle bir kadınla evlendin be?
  • valla kaynana ister öne otursun, ister bagaja girsin hiç fark etmez, arabayı ben kullanmadığım sürece sorun yok. 12 yıldır araba kullanıyorum, neredeyse her gün. yoruldum artık.

ha ben kaynana olursam, önde yer olsa da kesin arkaya otururum. özel şoförüm varmış gibi, ne güzel.*
  • hakikatten de sözlük gençlerinin evlenmesini sakıncalı bulduğumu gösteren başlık. markette parasını ödemeden aldığın ürünü yeme başlığında bulunan çocuğu olmayanların tek kelimelik çocuk yetiştirme rehberi atarlanmalarından belliydi. arabada birisi öne bindiğinde statü belirleniyorsa yandık resmen. ha bizde nasıl olur. araba kalabalıksa en kilolu öne oturur , onun dışında buluşmuşsak zaten annem kızımla birlikte arkada oturur. normal zamanlarda da eşim arkada kızımla oturur.
hesabın var mı? giriş yap