• iyi bir kariyer yönetimi nedir, yetenek olmadan ne kadar ileri gidilebilir gibi birçok merak edilen sorunun cevabını hayatıyla cevaplamış rapçi.
  • yaptığı rap dinlenmeyecek kadar kötü değil, ama anıl piyancıyı anıl piyancı yapan organizatör kafasıdır, yeşil odayı sıradan bi stüdyo olmaktan çıkarıp son yılların rap adına en kaliteli işlerinin üretildiği bir topluluk haline getirmiştir.
  • tum iyi niyetimle birkac sarkisini dinledim ama dinledigim tum sarkilari birbirinin aynisiydi. eyvallah studyo klip filan yaptigi ise baya ozeniyor emek harciyor belli ki ama sarkilarin birbirinden bi farki yok ki. butun sarkilarin konusu ben iyi rapciyim iyi rap yapiyorum senin yaptigin rap kotu. bu kadar. sekiz diye grup kurmuslar icinde sekizden fazla adam var 2 sarki yapmislar ikisinin de konusu ayni. hepsi ayni seyi soyluyorlar biz iyi rapciyiz sen kotu rapcisin. bu nedir abi hadi sosyo-politik tarzin yok diyelim hic degilse ask uzerine filan duygusal bi sarki yap.

bak anilcim belli ki para pul var kafana gore takilabiliyosun ama bu sekilde tum imkanlarina ragmen bir adim bile ilerleyemezsin. ceza'yi ceza yapan sagopa'yi sagopa yapan baska baska konularda iyi sarkilar yapabilmeleridir ki en guzel sarkilarinda hep duzene sisteme duyulan ofke vardir. zaten rap muzigin anlami da bu konularda ortaya cikiyor. sen rapi arabeskten kurtariyim derken disko kulturune dalmissin. bi de yani tayfanda hic parlak bi eleman goremedim grogi falan filan bi halt olmaz onlardan bosuna ugrasma. sansar salvo ile sarki yapmissin o sarki bile lay lay lom sarkisi. gerci sansar da club rapcisi olma yoluna girdi ama o eski sarkilarinin hatrina pek ses etmiyoz. demem o ki yanlis temelde ilerliyosun uzerine yazdigin konulari cesitlendirmen lazim turkiye gibi derdi tasasi bitmeyen boktan bi ulkede yazacak konu bulamiyosan bu isleri birak derim.
  • bundan yıllaaar yıllar önce izmirin derinliklerinde, massaka'ya diss atmış ve bilinmeyen(!) bir sebeple sanal ortamdan tüm kayıtları silmeye çalışmış micboy.
  • rap camiasının aston villa'sı. ne düşer ne çıkar hep ortalarda dolaşır.
  • minimalite parçası ile tanıdığımda 5-6 sene sonra bırak türk rap piyasasını türk müzik piyasasını yerinden sallar dediğim ancak günümüze geldiğimizde umduğumu göremediğim rapper.
  • tipi, kullandığı sahne ismi(ismi de tam bir dj ismi) ve herkesle bir düeti olduğundan bana hala bir rapçiden çok bir dj gibi gelen müzisyen.
  • popçu kızla yaptığı şarkıyı dinledim. burnuna mandal takarak şarkı söylemeyi hemen bırakmalısın anıl. boğuluyorum gibi oldum dinlerken.
  • internette dolaşırken rastgeldiğim bir videosunu izleyebildiğim rapçi; http://youtu.be/ez0cylmfgke eğleniyor gibi gozukuyor.
  • geçen akşam yüzyılda bir açtığım televizyonda anıl piyancı ve grogi' ye rastladım, yetenek sizsiniz programında. yorumum son zamanlarda dinlediğim en güzel rap parçasını yazmışlar.

http://www.acunn.com/…ur-rap-sarki-performansi/1347
hesabın var mı? giriş yap