• üzdün bizi be reis..
  • ismini ne zaman duysam mafya babası sanıyorum.
  • ağladığı videoyu şimdi gördüm ve bir kez daha bunu üzülerek yazıyorum ama en iyi 3.ler arasına giremeyip gruptan çıkamamızın bizler, yani taraftarlar için hayırlısı olduğunu anladım. allah korusun bizim o kraldan çok kralcı, mesele vatan, ay-yıldız olduğunda gerisini teferruat olarak gören ama parasız primsiz iş yapamayan tayfa olurda gruptan çıksaydı demek ki icraate geçemeseler bile en azından laflarıyla belamızı sikeceklerdi. her şeylerine imrene imrene artık adamların ülkeleri için taşıdıkları tutkularına bile imrenir olduk. turnuva da zaten italya'nın hakkıydı ama olmadı zaten bu hayatta nerede adalet var ki burada hak eden kazansın yapacak bir şey yok.
  • söylenirken barzani diye işitilmesi mümkün isme sahip italyan futbolcu
  • enişteme "o ne adamlarda barzani'de varmış" dedirten oyuncu.
  • barzagli yazılır barzalyi okunur.
  • ne zaman adını duysam aklıma godfather filmi geliyor. bir mafia ailesindenmiş gibi ismi olan futbolcu.

(bkz: barzini)
  • isim itibariyle futbolculuktan çok godfather serisini anımsatan defans oyuncusu.
  • juventus ve italya maçlarını izlerseniz ne kadar underrated bir savunmacı olduğunu görmeniz muhtemel.
  • juventus veya fiorentina'ya gitmesi beklenirken herkesi ters koseye yatırıp wolfsburg'a transfer olan oyuncudur. almanya'da sezonun surpriz takımı olan felix magath'ın wolfsburg'u ile uefa kupası mucadelesi verecektir, basamakları yavas yavas cıkmak istiyor olabilir kendisi ancak yas da gelmeye basladı artık, para mı tatlı geldi, italya'dan mı sıkıldı bilinmez ama fiorentina ve juve dururken almanya'nın yolunu tutmak garip geldi bana..
hesabın var mı? giriş yap