• ekstralara gerek duymadan kutudan çıkan stock aluminyum heatsink ve 6 cmlik fanıyla çok rahat 11x200>2200mhz hızında 3200+ olarak çalışabilmektedir. bu esnada 11x166 değerinden benchmark sonuçlarında büyük farklar yaratmasada pratikteki performans artışı harikuladedir. tabi işlemci soğutucusu her ne kadar stock olsada hava sirkülasyonu ideal bir kasa ve iyi bir güç kaynağı her overclock içiin olduğu gibi bu işlem için de elzemdir. ayrıca tüm 2500ler 1.7v cpucore ile bu değere çıkamazlar. kimi işlemci için 1.650 bile yeterli iken kimileri içinse benimki gibi 1.775v gerekli olabilir.
  • artic silver ve thermalright slk yada benzeri bir fanla desteklenince gayet iyi performans veren işlemci.2600 den iyidir.
  • üç-dört yıl öncesinin efsane işlemcisi. vaktiyle bir athlon xp 2000 kullanıcısı olan benim 6 ay kadar ağzımı sulandırmış, o dönem rekordan rekora koşan teknoloji harikası.
  • kendi fanıyla 3200+ ya overclock edip 5 dk boyunca pi calculator calistirmama rağmen stabil çalışan işlemci.
    (bkz: ailece seviyoruz)
  • işlemci özlenir mi? ben özlüyorum bunu; hiç sorun çıkarmadı bana, default fanla overclock yediği zamanlarda da (40c'yi görünce bi şey olacak diye tırsıyordum, komiklik) üstelik bugünki gibi bi browser açınca sürünmüyordu o zaman işlemciler. güya teknoloji ilerledi, işlemciler gelişti...

bugün baba oyunları oynatabilen bi bilgisayar kur ve içine günümüz için dengi bi işlemci koymaya kalk da bul bakayım aynı fiyata, bulabiliyor musun... peheey.

ekran kartının fanı yoktu bile yoktu. ne güzelmiş lan. özendirdiler sonra renkli menkli fanlı zırtıllara. fansız bir agp ekran kartı ile colinmcrae 2 oynamanın tadı var mı bugün, nerdeee...?

bi de giana sisters vardı... (e yeter ama!)
  • yaklaşık 5 senedir kullandığım, zamanında overclock ile verebildiği performans ile gözde olan işlemci. stock fanının yeterince soğutamamasıyla birlikte beni thermaltake polo gibi çalışırken uçak motorunu andıran bir fan almaya zorlasa da, verimiyle bir kaç yıl daha kullanmayı düşündüğüm işlemcim. testlerde en uyumlu gözüken msi kt4v anakart ve twinmos ddr 333 ramlerle, yaklaşık 4 gün devamlı çalışarak stabilliğini kanıtlayabilen, çok sağlam bir işlemcidir, ısınma sorunu görmezden gelinirse.
  • kütür kütür ses çıkaran/çıkarmakta olan efsane işlemci,

pentium 4 3000 ht ile mezarları yan yana olması elzemdir.
  • 2004 haziran ayından beri kullandığım sürede her açıldığında en az 50 c 'den aşağı ısının altına inmediği gibi 80 c'de üstüne çıkmayıp, ortada bir çalışma ısısı beliryen işlemci. çalışması ilk günkü gibi ama günümüzde yetersiz kalıyor. internete girmek, film izlemek, facebook da oyun oynamak ve basit uygulamalar için yeterli.
  • asus'un a7v266 ex boardunda bir athlon xp oldugunu dahi ispat edemeyen islemci.
  • barton cekirdegine sahiptir.
hesabın var mı? giriş yap