• (bkz: #61628744) komedi. işid'den girip "avrupa temziliği bizden öğrendi" klişesine bağlamasına saygı duydum.
  • kendisinin zeka seviyesi hakkinda fikir sahibi olmak icin tek cumlesine bakmak yeterli: "ben italyan değilim ki "pis faşist" olabileyim." (bkz: #70215146)
  • (bkz: #49400536)
    (bkz: #49744634)
    (bkz: kişi kendinden bilir işi)

facebook takıntısı olan yazar. reddedilince nick altında nefret kusuyor. kendisine cevap verilmediği halde, kendi kendine nick altını karalamakta. takıntısı nedir anlayamadım.
  • sıkıntılı bir yazar. ciddi anlamda hem de. senden de, senden çekenlerin bana yazmasından da bıktım.
  • hakkında yazdığım, hakaret içerdiğini düşünmediğim, göte girmeyecek entrymin nasıl silindiğini merak ettiren yazar. galiba tek başarısı bu.
  • takıntılı şahıs. aradan 1.5 yıl geçmiş, ne iletişimim var ne selamım, hala ve hala profilimin altını karalamakta. arkadaşı tarafından mesaj yollamak mı dersiniz, kendi kendine uydurdukları mı dersiniz ne derseniz deyin hayret edersiniz her türlü. bulaşmayın derim.

bu arada şuraya bir bakman lazım. kolay gelsin.
  • çok sıkı sinan meydan okuyucusu yazar arkadaşımız.
    atatürk hakkında yazdıkları, okudukları ve paylaştıklarıyla hep iyi örnektir, umut verir.
  • olumsuz eleştiriye katlanamayan yazar. anında gg ile işini hallediyor. nick altında entry sildirmemesi için kendisini pohpohlayan entryler girmeniz şart.
  • bugün doğum günü olan güzel insan. iyi ki doğmuş, iyi ki tanımışım kendisini. bu adamın değerini bilin.
  • galiba iki yıldır tarih konusunda ama özellikle yakın tarih konusunda takip ettiğim tek yazar. çanakkaleli olması da değerli uğraşının temelini aydınlatıyor. beş bin yıllık tarihin tam merkezinde bulunan insan tarihe de kayıtsız kalamaz.

gayreti için özel olarak teşekkür ederim kendisine. tarih adına, cumhuriyet ve ülkemiz için takdir edilesi bir yazar.
hesabın var mı? giriş yap