• bu con con hanımda kesin bir dümen var. bu kadar genç yasta, bu kadar önemli konularin bu kadina verilmesi hayra alamet degil. avukatmis! sen onu benim külahıma anlat.

ayrıca, bu sözde insan hakları savunucuları, savunmalarını yaparken ayaklarında 5000 dolarlık ayakkabılar, parmaklarında gözüm kadar pırlantalarla yapmaları ayrıca mide bulandırıcı. sırf üstlerine, başlarına giydikleriyle en az 100 fakirin hayati kurtulur. kim bilir kime hizmet ediyorlar!

edit: bu kadının ukrayna savaşıyla ilgili birleşmiş milletlerde gülerek yaptığı bir konuşma var ki, evlere şenlik.

george clooney’e çok aşık bir arkadaşım var. bu kadını yolmak istiyor ama ben adamın gay olduğuna ve güçlü çift imajıyla bazı şeylerin önünün açıldığına neredeyse emin gibiyim. komplo teorisi evet, ama doğrularından. clooney başlığında detaylandırırım. bu kadın için daha fazla yazamayacağım.
  • avrupa insan hakları mahkemesi'nde görülen isviçre perinçek davasının müdahili ermenistan cumhuriyeti'nin avukatlığını da yapan uluslararası ceza hukukçusu, avukat ve akademisyen. assange ve timoşenko'nun da avukatlıklarını, kofi annan'ın danışmanlığını da yapmış olması, kariyerindeki hızlı yükselişi ve uluslararası ünü bu yaşta yakalayabilmiş olması soru işareti oluşturuyor bende.
  • avrupa insan hakları mahkemesi'nin maddî vakıalara uygunluk denetimi yaptığını zanneden formasyon yoksunu bir hukukçu. allah akıl fikir versin efen'im.
  • nihayetinde cannes film festivali'nde ortaliklar dolasmasinin gereksizliginden bahsedilmis. hem de acimasizca. gayet de iyi olmus, cunku cok sıkıcı bir insan kendisi. ha isi gucu avukatligi orasi beni ilgilendirmez.

http://www.dailymail.co.uk/…y-attention-seeker.html
  • ifade özgürlüğünde paradoks yaratan bir kanunu savunan hatun kişisi.
  • bu kadında biraz atanamamış first lady havası var.
  • reklam peşinde koşup ücretini şişirmeye çalışan bir avukat. bundan önce üstlendiği davalar da hep böyle. ntvmsnbc'de biyografisini koymuşlar;

lübnan doğumlu 37 yaşındaki avukat emel alamuddin clooney ismini wikileaks davasıyla tanıttı.

wikileaks kurucusu julian assange'ın avukatlığını yapan emel alamuddin, uluslararası yasalar ve insan hakları üzerindeki çalışmalarıyla da biliniyor.

emel alamuddin uluslararası ceza mahkemesi'nde ukrayna başbakanı yulia timoşenko, sırbistan ve daha önceki yugoslavya'nın devlet başkanı slobodan miloseviç ve libya istihbarat şefi abdullah el senussi'nin avukatlığını yapmıştı.

lübnanlı dürzi bir ailenin çocuğu olan ve oxford üniversitesi'nde hukuk eğitimi gören emel alamuddin, 2014 eylül ayında abd'li ünlü aktör george clooney'le italya'nın venedik kentinde evlendi.
  • ismi bir tek bana mı farklı bir çağrışım yapıyor acaba diye düşündüren ad hominem ustası avukat.
  • geçenlerde george clooney ile evlenen ve alamuddin soyadını bırakarak resmen clooney olan avukat.
hesabın var mı? giriş yap