• sabitlenmiş entry
    (bkz: alüminyum)
    • kardeşimin "gauss hala yaşıyor mu?" tarzındaki post-modern sorusu karşısında soğukkanlılığını kaybetmemiş olan sabır taşı.. ben olsam "evet matematiği bıraktı, uzun zamandır sarıyer'de börekçilik yapıyor" diye cevaplardım halbuki.. diğer yandan

(bkz: çocuğunuz zeki ama çalışmıyor)
    • 1. hafif bir metal
      2. bir eksi sözlük yazarı
    • son iki gündür özel mesaj yoluyla sorduğum sorulara büyük bir sabırla cevap veren kelimenin tam anlamıyla sabır taşı yazar.
    • gun itibari ile dolu dolu 28 olmus suser.
    • ruhum yerine ancak entry'ime sahip olacak menfaatçi yazar. allahdan daha büyük iyilik istemedik*
    • tanıyıp tanıyabileceğiniz en muhteşem ev sahiplerinden biri. her rezilliğimi affetmek gibi bir başarıya sahip, insanın elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayan sofrada bir tek kuş sütünü eksik bırakan teşekkür edilesi şahıs. tek kusuru var kumarı*.bu da bizim sırrımız.
    • hakkinda tek bir kotu sozun soylenemeyecegi, bolum odasinin demirbaslarindan, sozlugun 7/24 online gammazi. cok sakin gorunur, sakin konusur ama bir gaz verisi vardir ki ustune yoktur*, bir de dehset ders anlatir, ilerde -fazla ilersi olmasin- kendisini hoca olarak gormek istiyoruz (bu sekerlilikle psikopatlasmasi da zor bir ihtimal).**
    • giderken ardından su dökmediğim için affedesice..
      ny'de 'açık bir kapı'.. belki.. kim bilir.. bir gün..
      hep diyodum ben zaten; "içimizden bi bu büyük adam olacak" diye..
    • herkesin söyledigi gibi yazdigi bir kelime. *
      aleminyum, alomiyon, alumiyon, alamiyon... *
    • gün gelecek özgür beylerle dışarıdaki her metrekarenin her santimine bir çim parçası düşen boş alanları komple mangallarla doldurduktan sonra çorap üstü sandaletlerimizi kuşanıp üstümüz atletli elimizde rakılarla ateşleri harlayacağız, havaya ateş açıp toplum zararlısı olacağız, sonra da gidip netten ayakkabıları alıp groove'lara gideceğiz mutlu bir şekilde. sütlüce ve çevre mahallerde mardi gras düzenleme projemiz hala sürmekte olup o sözünü ettiği meşhur uykuluğu yemek nasip olacaktır kısmetse.
    hesabın var mı? giriş yap