194 entry daha
  • osmanlıca alim, bilge kişi demektir. bunun tam aksine rapçi allame cahil, yobaz ve bilgisizdir.

karaktersizliği yüzünden albümündeki en önemli düet iptal olmuş diyorlar.

tanım: bayburt'lu rapçi.
  • ölüm albümü ne olmuş öyle ya. kafiye ve flow bombardımanı. hiç sekmiyor ya vallahi hasta kaldım. allame'nin alamet-i farikası olan "sıradaki kafiyeyi tahmin edememe, beklenenden başka bir kafiye yapma" olay da ayıra bolca var albümde.
    bu şarkılardan şu anda banger olan yok joker düeti de dahil. ama yakın zamanda bu albümden şarkılardan biri banger olacak hangisi göreceğiz.

ayrıca şarkıların dinlenme sayıları ilk şarkıdan aşağılara indikçe acayip azalıyor ki albüm 30 şarkıdan oluşuyor albüm çıkalı 10 gün olmuş olmasına rağmen hala sıkı rap dinleyicileri bile albümü bitirememiş halde ki buna ben de dahilim. bu entry'yi 13. şarkıda yazıyorum ve şimdiye kadar çok beğendim. 1 şarkıyı hiç beğenmedim onun dışında hepsi gayet şarkı. 30 adet şarkıyı sindirmesi zor. hele allame yaptıysa daha da bir üzerine eğilmek gerekiyor ve odaklanarak dinleyebileceğim bir boşluk bulduğum bu gece de albümü bitiremeyeceğim sanırım.
    ama şunu söyleyebilirim beatler ef sa ne. allame nakaratlarda ve devil vokallerde çok iyi. düetlerin hepsi başarılı şimdiye kadarki.
hesabın var mı? giriş yap