• adını her duyduğumda "90larda liv taylor ile beraber oynadıkları aerosmith klibi kimbilir benim gibi kaç ergen genci ekrana bağlamıştır" diye düşünmekten kendimi alamadığım hoş bayan.
  • bizim zamanimizin guzellerinden, begenilerimizi sekillendirenlerden. duru, su gibi, temiz yuzlu kizlari begeniriz zaten hep, bu da onlardan.. liv tyler ile birlikte, nicole kidman ile birlikte, seyretmelere doyamadigimiz guzellerden.
    az once bir kanalda denk geldim bir filmine. yaslanmis, ama guzel hala. hepimiz 30 u devirdik anasini satim. bu yillarin ne acelesi var cozemedim.
  • clueless filmi için söylediği "çok derin bir teması vardı. bence hafifliği içinde bir derinliği vardı. yani hafiflik eğer gerçek hafiflikse çok derin bir yerden gelmesi gerekir" cümlesi halen isveçli bilimadamları tarafından incelenmekte olan güzel aktris.
  • 93 senesinde ufacıkken the crush filmiyle karşımıza çıkmış, clueless filminde başarılı olmuş, the baby sitter, batman&robin, excess baggage ve blast from the past filmlerinde pek göze batmayan performanslar göstermiş sevimli ama bir o kadar da seksi bulduğum, fırsatını bulsam hemen evleniceğim kız, kadın ya da duruma göre aktris
  • "i think that the film clueless was very deep. i think it was deep in the way that it was very light. i think lightness has to come from a very deep place if it's true lightness." gibi aptalca bir söz söyleyerek kayıtlara geçmiş insan.
  • guzelligi sayesinde ingiltere' deki koca formula 1 pistine ismi verilmis olan bayan. hatta bayan degil kaptan-ı derya. derya kuzusu.
  • genelde herkesin ağzının, dudaklarının vesaire vesaire yerinin yamuk diyip yine de kusurlarıyla çoğu erkeğin hoşuna giden hatun. 80 kuşağı kişiler bu kişiyi daha iyi bilir. ben bu kişiyi unutmuştum mesela az önce bir film izledim ve yok artık dedim. beni aldı 10 yıl öncesine götürdü sanki. demek ki aradan ne kadar uzun zaman geçmiş ve ne kadar ona hayranmışım ki aynı şeyler bende depreşti. ne kadar akıllı zeki kadındır orası tartışılır. bunun dışında adına soyadına hayranlığım vardır hele ki "aliyşya silvırsıton" diye okunuşu yok mu...

gecenin bir vakti beni buraya hakkında bir şeyler yazdırabiliyorsa mutlaka etkileyicidir emin olun.
  • eski afet. hamileliğinde bi tuhaf olmuş bu afet. şimdiki hallerine pek bakmayın derim. siz buyrun bi crazy patlatın eskilerden.
  • simdiki resimlerine hic bakmiyom. aklimda hep crazy'deki gibi kalsin (bkz: canim benim)
hesabın var mı? giriş yap