• ali erdoğan'a ait olduğu söylenen video.

"polise külhanbeyi diyen başbakanın gerçek külhanbeyi yeğeni ali erdoğan gözaltına alınan öğretmene polisten işkence yapması için talepte bulunuyor. kabul görmeyince de küfrediyor"

içerisinde şöyle bir diyalog barındırmaktadır;

"- ayakta dikeceksin onu
    + ayakta tutulmaz öyle
    - başbakana hakaret etmiş ayakta dikeceksin...
    - böyle adamsın işte sen onun için ağzına sıçıyorum işte, burada milletin içerisinde
    +beyefendi siz kendinize yapılmamasını...
    -başbakan bu her adam değil"

insanın kanı donuyor gerçekten...

edit: benzer bir video daha bulunmaktadır; video2

video 3

not: video'ya katkısından dolayı lpgli tosbaga'ya teşekkürler.
  • polis vatandaşı mı savunuyor ben anlayamadım ?
    yani söylenenler çok açık ama erdoğan'a diklenen polis mi, o polis vatandaşa kötü muameleyi istemiyor mu ?
    devrelerim yandı galiba.

edit: hakikaten polis bildiğimiz polis değilmiş bu videoda. vay..
    rezil taleptir ayrıca.*
  • ortaya dökülen pisliklerden anlıyorum ki, bu hükümet baştan aşağı bitmiş durumda. kendilerinden haz etmeyen biri olarak bu kadarını hakikaten beklemiyordum. samimi söylüyorum.

artı olarak, eski siyasi ortakları gülen cemaati, bu iktidarın bütün kirli çamaşırlarını ortaya sermeye kararlı. orası kesin.

(bkz: cemaatin niyeti bozması)
    (bkz: ayar manyağı yapmak)
    (bkz: ak çaresizlik)
    (bkz: yalama olmak)
  • densizin birinin bağırıp çağırmasını içeren, insanları ayakta dikme hakkını kendinde gören kraldan fazla kralcı bir şahsın bağrışması.
    en çok hakkında konuşulan kişilere üzüldüm, ayakta dikeceksin onu denilenlere. kendimi aynı durumda düşündüğümde tüylerim diken diken oluyor, sinir, çaresizlik, tek başına kalmak, ses çıkaramamak bu cahillere.
  • memleketin durumunun gün yüzüne iyice çıktığı video. yeğen böyle bakan şöyle. hiç şaşırmıyoruz göt kıllarına. zor tabi devlet memuru olmak ta onun bunun yeğeni ile uğraş dur.
  • "benim yegenimin iskence talebini reddetliler" der basbakan mal degnekleri de kefen giyip iskence yapma ozgurlugu istiyoruz diye eylem yaparlar. ne ki bosuna yayinlanmis video..
  • -onun için senin ağzına sıçıyorum işte...

elbet bir gün işte tam da bu yüzden senin de ağzına sıçılacak be paşam.
hesabın var mı? giriş yap