• sadece reklam dünyasının değil, civardaki esnafın da severek, beğenerek takip ettiği bir ajanstır burası. şöyle gelişir hadise:

zzz: dilli kaşarlı tost.
    büfe: nereye?
    zzz: alameti farika
    büfe: ali ahmet harika?
    zzz: değil. alameti farika.
    büfe: ali ahmet harika.
    zzz: ya her gün tost getirdiğiniz yer, 33 numara.
    büfe: tamam biliyorum ben onları.
  • dün sözlük zirvesinde gördüm. ben böyle bir şey görmedim.
  • en fazla makbule tokmak kadar karizmatik olan vasat yazar.
  • pepsi ve thy'den sonra turkcell'le de yolları ayrılmıştır ayrıca bıktıran nil, sertap cıngıllarının müsebbibi olan ajanstır.

kaynak.
  • berber aynasından yanlış görmediysem, berber çırağı da yanlış okumadıysa, sefa topsakal isimli bir şarkıcının doktor isimli şarkıya çektiği klipte ağlıyordu kendisi.
  • son birkaç yıldır bütün işlerinde çocuk kullanarak, yükü onların sırtına bindiren reklam ajansı. turkcell'in celocan'ları, pınar'ın kukla yanı çocukları, toyota'daki toyooo toyooota uyuyan çocuklar şimdi de çokokrem aşçı çocuk. bilmem belki daha da vardır arada derede. önerim ya nil artık hamile kalsın, gizli çocuk hasreti bitsin; ya da garantici ve kolaycı yaratıcı grup çocukları bir rahat bıraksın.
  • bugün facebook sayfalarından yayınladıkları "demokrasi bayramı emojisi" animatiği yüzünden hızla sosyal medyada linç edilmeye başlanmış ajans.

kendilerine anlayabilecekleri bir dilde yaşananları özetlemek gerekirse:
    bu campaign sizin self-branding'inizi ruin edebilecek cinste bir effort. olası bir konkur öncesi publicity'nizi boost edeceğini düşündüğünüz bu low-budget move, long term'de belki size massive bir income sağlayacak ama cautious olmakta fayda var zira bu durumda investment'la arse-licking arasındaki thin line üzerinde roam ediyorsunuz, fyi. j
  • yazın bot giyen tipler'denmis. bunun kendisini seksi ve seker yaptigini dusunuyor gibi. cok yakisiyormus bir de. sanirim cok narsist ve megaloman.

kendisinin yalancisiyim (bkz: #27567499)
  • bir turk kizi akimi baslatmis ya da baslatacak gibi. twitter profilinden kiminle iliskisi oldugunu yazmis.

(bkz: twitter profiline iliskisi var yazmak)
  • buranin teknoloji alt yapisini bir kac firma ile ortak kurmustuk. evet pastada resmi olarak adimiz gecmedi ancak sunu soyleyeyim zengin olmayi burasi kurulurken ogrenmistim. sahsim adina mihenk tasidir!

ornegin o gun icin tanesini 2,5 milyon (o gunlerde milyon vardi) liraya sattigimiz urunu bizden almayip ayni urunu 50 milyona aliyorlardi. iste budur ucuza almamak, iste budur para karsiligi sikilmek dedigim gunlerden biiydi.

kurulusunda gorevli arkadas "senden 2,5 milyona alirsa sen reklamini yaparsin adi kotuye cikar ama ben 50 milyona sattim dersem sani yurur" demisti. evet oyle oldu yurudu sani. garanti bankasi reklamlarini cekti sonra tekrar garanti derken birden buyudu gitti. iste o gun dank etti. ama yapacak bir sey yok hala bir cok ajansin ya da firmanin kurulusunda ekipmanlarimiz var ancak adimiz yok. neden biliyor musun kimseyi sikmiyoruz. siksek eminim daha hizli, daha cabuk buyuyecegiz ama salak biz olalim politikasini guduyor bizim patron.

evet arkasindan konusuyorum ama az biraz kafasi calismaz bizim patronun!!!
hesabın var mı? giriş yap