• beyler,

vatanseverlik, milliyetçilik, böyle adamları sevmeyi saymayı gerektirmez

şunu okuyun: (bkz: sezai rahmi ozden)

mayfadan kabadayıdan omzu düşüklerden bu memlekete hayır gelmez

bunlar gladio artığıdır, soner yalçın'in, şu 2 kitabını okuyun mesela;

= binbaşı cem ersever'in itiraflari

= reis, gladio'nun türk tetikçisi

doğrudur, bu adamlar 70-80'lerde asala ve sol gruplara karşı kullanıldılar. ama oyle ahım şahım faydaları olmadı.

ayrıca, cia bizim devleti ve mit'i kullandı, bizim devlet de bu pis işler için bu adamları kullandı. (yine soner yalçın'ın bay pipo kitabını okuyun, gerçekleri görün)

bu adamlar, bu pis işler sonrasında da "biz devlete hizmet ettik ulan" deyip kendilerini ülke üstünde hak sahibi, her istedigini yapmaya muktedir görmüşlerdir.

devletin ve milletin başına bela olmuşlardır.

halbuki gerçek delikanlılık, bi hizmet yaptıysan dahi, onu bi daha gündeme getirmemek, devlete ve millete karşı kullanmamaktır.

devletin güçsüz olduğu, ülkede karmaşa olan zamanlarda, 80'ler ve 90'lar, değneksiz köyün ağa kıran baş keseni olmuşlardır.

sevecekseniz, vatan için bedel ödemiş olan şehitleri gazileri sevin. mayına basıp bacaklarını kaybeden, kalan 40-50 senelik ömrünü tekerlerkli sandalyeye mahkum geçirecek olan, gerçek bedeli odeyen gencecik pırlanta erlerimizi askerlerimizi sevin sayın.

böyle güç para şan şöhret nam düşkünü narsist psikopat arızaları değil.

ömer halisdemir'imiz dururken mesela, bu tarz bozuk adamları övmeyin, peşinden gitmeyin.
  • resmen varoşluk aktı lan başlıktan.

önceki başlıkta ios harika dostum diye 10 paragraf android boklayan, la casa de papel tartışan adam gelmiş, kurt şehre indi ağzına kan deydi filan diyor asdsdsdaa.

sözlüğün en komik başlığı olmaya aday yer burası an itibariyle.
  • cırpınırdı karadeniz sarkısını her gittigi eglence mekaninda zorla okutturan muzik insanı.bi keresin de gece klubune gidip,soyletecek kisi bulamayınca,djden istemis,parca yok denilince de,iyi lan o zaman on kere comanchero calacaksın diyerek,zorla caldırmıs ne alakaysa.on comanchero=cırpınırdı karadeniz seklindeki denklemin sahibi deyip kacarım.dj yin sonu yuzunden denklemi sorgulamıcam.alaattin abi diyosa dogrudur.okkkadarrr.
  • avusturya'da yakalandiktan sonra cikarildigi mahkemede kendisini en cok kizdiran $eyin kendisine mafya denilmesi oldugunu soyleyen ki$i. $öyle devam ediyor roportajinda;

"en çok kızdığım şeylerden biri, bana ‘mafya’ denilmesi. mafya silah kaçakçılığı, uyuşturucu ve kara para ile uğraşır. allahıma binlerce şükür, benim bu konularla yakından uzaktan ilgim yok. zaten suçlandığım konular bellidir. onun için diyorum ki, ben mafya değilim, kabadayıyım. hatta iddia ediyorum, en son kabadayıyım. zira gerçek kabadayı kalmadı. eline silah alarak savunmasız insanları korkutan, uyuşturucu, silah kaçakçılığı yapan, büyüğüne saygı, küçüğüne sevgi göstermeyen kişiler mafyadır. ben yaşı benden bir ay bile büyük olan kişiye ağabey diye hitap ederim. halen annem bağırdığında cevap vermez, susar, siniri geçince sarılır elini öperim. bu saygı, gelenek göreneklerimizde vardır. kabadayı gücü ne olursa olsun düşmanı bile misafir gelse, o an husumeti bir kenara bırakır, ayağa kalkar en iyi şekilde ağırladıktan sonra gönderir. kabadayı savunmasız insanlara korku salmaz, tam tersine yardım elini uzatır, ama ülkeyi soyanların haksız kara para kazananların korkulu rüyasıdır."

karisi uğur çakıcının da 1995 de uludağ'da öldürülmesiyle ilgili olarak da;

"babası dündar kılıç ben amerika’dayken devamlı telefonla arayıp ‘alaattin, eşin olmadık ahlaksızlıklar yapıyor, üst düzey bir emniyet yetkilisi ve bir kadınla ilişkisi olduğu dedikoduları ayyuka çıktı. bu kadın hepimizi rezil ediyor. buna bir çare bul, ne yapacaksan yap bu böyle devam edemez. ya gel namusunu temizle, ya amerika’ya yanına aldır, işi hallet ya da başka bir yolla bu sorunu çöz’ diyordu. dündar kılıç’ın bütün bu konuşmalarını ben kasete aldım. hatta uğur’a da dinlettim. daha sonra uğur’un yaptığı ahlaksızlıkları duyan bir arkadaşım onu uludağ’da görünce silahı çekip vuruyor. mahkemeye çıkıp itiraf edip cezasını da yedi zaten. ben kılıç ailesi’ne iki kez iyilik yaptım. onlara, birincisi kimliğimi, ikincisi de onurumu verdim. onlar buna saygı göstermediler. uğur kılıç’la evlenirken benim için dünyanın en değerli kadını olan rabia sultan eşim gönül’ü haberi olmadan boşayarak büyük haksızlık yaptım. bütün bu yaptıklarıma rağmen kılıç ailesi bana saygı ve onur duyması gerekirken kıymet bilmediler, nankör çıktılar ve kalleşçe kardeşim gençağa’yı sırtından vurdular." demiştir.

kaynak: hürriyet gazetesi

işin ilginç tarafi, kurtlar vadisinde laz ziyanin kizlariyla arasinin iyi olmadigi ve sürekli süleyman çakır'a küçük kızının infazını vermesiydi. adamlar yapmi$ arkada$..
  • siciline işlenen ilk sucu (!) bir kadına sarkıntılık ettiği için iett söförünü bıcaklamasıymış.
  • günahım kadar sevmem ama muz cumhuriyeti diktatörünü daha da çok sevmem.

teyyip'e ağır giydirdiği mektubunu buraya yedeklemek bir görevdir benim için:

--- spoiler ---

sana yazdığım her sözümün arkasındayım

bu rizeli korkak diktatörün eli kanlı bir katil olduğunu türkiyede
    bazı kesimler ve dünya kamuoyu bilmektedir.
    suriyede akan kanın bir ayağı erdoğanın sahsında vücut bulurken
    bir diğer ayağı ise zalim uluslararası sularda natenyahu hükümetinin
    uluslararası hukuku ihlal ederek 9 insanımızın ölümünün sorumlusu
    ne musevi halkı nede aziz türk milletidir.
    sorumlu bersto-adolf karışımı bir diktatör olan ve bir ayağı karton
    kahraman rizeli tayyip erdoğan diğer bir ayağı natenyahu ve 2 koalisyon ortağıdır.
    rizeli tayyip erdoğan bir diktatör olduğn için beni kiralık katillerinemi, kara gömlekli fedailerinemi veyahut ss’lerine öldürtmez isen ailenin namusundan şüphe ederim eksen kayması yaparak uluslararası alanda ülkemizin bütün dostlarını karşına aldın.
    utanmuyormusun putine yalakalık yapmaktan, kominist çin devlet başkanına, aynı yalakalıkları yaparak shanghay beşlisine bizi üye yapın diye st. petersburgda bir dilenci gibi yalakalığın tüm dünya kamuoyuna yansıdı.
    rizeli tayyip erdoğan bak sana bir akıl vereyim ; bu güne kadr yattığım cezaevlerinde ve hastanelerde tıbbi yönden öldürülmek istendim ve bu başarılamadı.

sen kadri mutlakmısın?

kadr’i mutlağın 18 bin alemin ve rabbimin tüm yarattığı farklı boyutlardan ki mahlukatın her zeresinde kadri mutlağın var olduğuna inananlardanım.
    dünya ve alemlerde kabri mutlağın hiç bir mahlukat üzerinde gölgesi dahi olmaz.
    çünki o el bakidir; sana bir akıl daha vereyim; naıl olsa bu ülkenin sahibi, bürokratlarından maraba gibi görüğ içlerinden kendine tasma ile bağlı, mesleki yeminine ihanet edenleri kullanarak; yattğım yada yatacağım herhangi bir hapisanenin 1. müdürünü – 2. müdürlerini değiştirip onlarla birlikte 5 baş gardiyan 30 yakından infaz koruma memuru göndermen kaydı ile adamsan canımı alırsın ama sende adamlık ne gezer.

sana yazdığım her sözümün arkasındayım, elini çabuk tut yoksa seni dünyaya rezil ederim.
    şahsınıza değil türk kamuoyuna nezninde başbakanlık makamına saygılarımla
    arz ederim.
    --- spoiler ---
  • tayyip erdoğan'a hakaretten tutuklu, koah hastası olan ve rahatsızlığı nedeniyle getirildiği kartal eğitim ve araştırma hastanesi'ne mahkum koğuşu olmadığı gerekçesiyle kabul edilmeyen ülkücü eski mafya babası. hastaneye getirildiğini duyan çok sayıda kişi kendisini görmek için hastaneye gitmiş.*

yaptığı açıklamada "hastalığımla ilgili ankara'ya giden %40-45 üzeri nemde yaramaz raporuna 4 aydır cevap verilmemişken bir pkk'lıyı sırf koah hastası diye tahliye ettiler. o pkk'lının 3 sene sonra pkk kamplarında öldürüldüğünü de herkes biliyor." demiş. geçen hafta da tayyip erdoğan'a "senden özür dilersem mezardaki anam hortlasın. adil ve adaletli olmayanlara makamı ve mevkisi ne olursa olsun boyun eğmem ve yalakalık da yapmam." demişti.

edit: geçtiğimiz nisan ayında af düzenlemesi ile hapisten çıkmıştı. akabinde erdoğan'a teşekkür mektubu yazdı.

görsel
  • hasta annesini ziyarete izin verilmeyince "rizeli yezidin anası vefat edince tüm resmi ve özel televizyonları iki gün boyunca milletimize dikta ettirilerek izletilmişti " diye mektup yazip sonradan "batı emperyalizmine asla taviz vermeyen devlet başkanımız sayın tayyip erdoğan'a saygilarımı arz ederim" diye devam eden über süper delikanlı.
  • kurtlar vadisi pusucu tiplerin doluştuğu başlık. bakın kurtlar vadisi ilk 97 bölümcüler demiyorum pusu diyorum. kalite o kadar yerlerde.

ulan madem alaattin çakıcı çıksın diye yapıldı bu af teranesi kalan 89.999 haydutu, sapığı neden salıyosunuz?
  • sinirlendiği konular hakkında kalabalıklar önünde konuşurken, fıkralar ve benzetmelerden çokça yararlanan biri sanırsam. flash tv'deki olaylı konuşmasından gayrı, (bu kez daha kontrollü olarak) bir duruşması sırasında şunları söylemiş (yine sözü tansu çiller'e getirerek):

"ben bir espri yapacağım. fındık faresinin biri içip kafayı bulunca, 'kediyi bulup getirin derisini yüzeceğim' demiş. bazıları devletin zırhını alınca kendisini aslan zanneder; zırh düşünce fındık faresi olur. ergenekondakiler yargılanıyorsa onlara emir veren cumhurbaşkanı, başbakan da yargılanmalı. temiz eller operasyonu yapılırsa tansu çiller, mesut yılmaz ve süleyman demirel de yargılanmalı."
hesabın var mı? giriş yap