• boston celtics'e gelmiş reis. 18 tane yonca emojisiyle duyurdu gelişini. celtics'in 17 şampiyonluğunun olduğunu göz önünde bulundurursak eğer duyurmak için şahane bir seçim yapmış sjdksldş. adam adam. sıra durant'te, clippers 'a çelme takarsak eğer inanılmaz bir iş yapmış oluruz. ciddi ciddi puromu yaktım kutluyorum çok sevindim lan.
  • böyle büyük bir oyuncuya sadece 10 entry girmesi beni üzdüğü kadar al kardeşimizi de üzmüştür eminim. 1986 doğumlu ve dominik cumhuriyeti vatandaşı. 1 ribaund kaçırdığı olmuyor, defansı mükemmel, hücumu da buna eşdeğer. tamam bir dwight howard değil ama o da öyle olacak umutlar o yönde. üstelik egosu yok adamın yanında oynayan josh smith piçi gibi değil yani. efendi efendi bloğunu koyar, ama josh smith gibi "oh verdim eline" demez adama. biz anlarız eline verdiğini.

15 numaralı formayı giydiği için de kendisine ekstra bir sempati beslerim.
  • bizim furkan korkmaz horford'ın varlığına dua esin. müsait kaldığı anda horford reyis hemen topu furkan'ın elleriyle buluşturuyor at at diye gazlıyor. bencil olmayan yıldız oyuncunun takıma faydası bir başka gerçekten. lebron da cavs'teyken cedi'ye özgüven kazandırmak için böyle sürekli top besliyordu cedi eline top değe değe bir şekilde ayak uydurdu lige. sen de yaşa horford reyis.
  • nba playofflarında giannis antetokounmpo'nun amel defterini kapatan süper oyuncu.

maçın ortalarında giannis kardeş horford'a büyük artislik yaptı ama ağzının ortasına al horford bi tane ekleştirince façası fena bozuldu ahahahaha oğlum evladım senden 10 yaş büyük düzgün top oynayan efendi etik adama sen neden itlik şımarıklık yaparsın ki???

ahahaha hala gülüyorum ya. horford da da ne numaralar varmış ya ahahahaha

edit: ya bu arada horford'ın bu maçıyla ilgili asıl olayı da yazmak lazım. kendisi playoff kariyer rekorunu 35 yaşında kırdı. ne attıysa soktu. (7 de 5 üçlük, 11/14 saha içi isabeti 30 sayı, neredeyse hepsi çok kritik, çok büyük 30 sayı) ayrıca bu seride pozisyon bilgisi ve gizli atletizmiyle giannis'i harika savunuyor.
  • adam resmen küllerinden doğdu. boston’dan ayrılmadan önce çok severdim, özellikle her eşleşmelerinde embiid’i hayatından bezdirmesine bayılırdım. boston’dan ayrıldığı zaman büyük bir kayıp olarak görmüştüm ama sonrasında hem fazla oynamadı, hem de oynadığı zamanlarda iyi görünmedi. dedim ki meğer tam zamanında yollar ayrılmış. ancak bu sezon görüyoruz ki al horford hala bildiğimiz al horford. adamın oynaması gereken ve ait olduğu yer burası.
  • celtics finallere kaldığı için kontratı gereği 5 milyon doları kapan kral. çok zor ama şampiyon olurlarsa 7 milyon daha alacak. istatistiklerde çok görünmese de şu an celtics’in lideri ve bunu sonuna kadar hak ediyor. bugün kupayı onun kaldırması çok doğru bir hareketti.
  • dominik cumhuriyeti vatandasi basketbolcu.
  • bugun harvard square'de karsima cikan atlet. cocuklarina alisveris yapiyordu. oyuncakci dukkaninda bir ben tanidim herhalde, kimse tanimis gibi degildi. boston'umuza hosgeldin al bir resim cekilelim dicektim, dedim sonra ne gerek var adam pazar gunu coluk cocuk dolaniyor rahatini bozmayayim. hos bir esi de varmis, gerci sporcu olup da tipsiz esi olan kac kisi var o da ayri konu.
  • mezardan kalıp geldi bu sene ve bucks'a karşı 2-1 gerideyken, deplasmanda, çok sert geçen bir maçta playoff sayı rekorunu kırdı 30 ile. maçı da kazandılar.

çok hikayeli geçiyor bu seneki playofflar.
  • all star seçildiği bu sezon 16 sayı 10 rebo ve 1 blok ile iyi işler yapmaktadır yapmasına da baba o 4 asist nedir yahu?
    kimse bana josh smith daha çok haketmişti mavalıyla gelmesin.
hesabın var mı? giriş yap