• bu adamın ebeveynleri nasıl insanlarsa artık, çocuklarına böyle bir isim koymuşlar.
  • sv grödig teknik direktörü. ilginç ismiyle dikkat çekiyor.
  • bu sene avrupa liginde italyan, fransız, rum rakiplerini blitzkrieg taktiğiyle yerle bir eden, 6/6 yapan basarili hoca
  • adolf hitler parodisi sanıp başlığa girdim adam teknik direktör çıktı çok şaşkınım.
  • bayern'e giden niko kovac'ın yerine frankfurt'un başına geçecekmiş. altyapının ismini hütter gençliği yapması beklenen ve kamp zamanı futbolcuların korkulu rüyası olacağa benzeyen adolf h. özellikle sağ kanattan hücum etmeyi seviyormuş. transfer sezonunun ilk aylarında gözünü polonya'ya çevirmiş, ilerleyen günlerde önce fransa sonra da rusya liglerine gözünü çevirecekmiş.
  • o nasıl isim yahu? hitler'le dalga gecen bir başlık sandım, meğerse böyle birisi varmış.
  • avrupa ligi özetlerini izlerken (bkz: young boys) teknik direktörü olarak karşıma çıkıp akşam akşam yüzümü güldüren hocadır.

başkan: disiplinli bir teknik direktör lazım bize.
    sportif direktör: tam bize göre birini biliyorum, adolf hütter !
    başkan: !?!?!?!

edit: üstün disiplini sayesinde adının da hakkını veren alman ligi (bkz: bundesliga)' ya geçmiştir. (bkz: eintracht frankfurt)'ta da iyi bir çıkarırsa kendisini dev takımlarda görebiliriz. adolf yerine adi diye hitap edilmekten hoşlanıyormuş. acaba neden...
  • fb teknik direktörü olmasını istediğim hocadır.
    kendisi daum etkisi yapabilecek potansiyele sahip ancak hiç adı geçmiyor maalesef.
  • tek bildiği gaz olan hoca.
  • (bkz: adibas)
hesabın var mı? giriş yap