• gerçekten kulaklarıma inanamadım. canlı yayında değil, arkadaş sohbetinde bile söylenmeyecek bir cümle kurmuştur. kadınlardan özür dileyerek hoş görülebileceğini nasıl zannedebilir, şaşırtıcı. rezillik, sadece rezillik.
  • bu akşamdan sonra rasim ozan kütahyalı gibi ekranlardan men edilmesi gereken şahıs.
  • ben evliyim birde rusyada yaşıyorum! kaç günden beri burda diken üstünde bütün türkler! ınsanlar korkuyor birşey olursa bizi deport ederlermi diye! zatı muhterem biraz reklamın iyisi kötüsü olmaz diye ağıza alinmicak şeyler söylüyor! yarın bu sözleri buradaki programlarda tartışılar! ruslarda bizim gibi kolay gaza geliyor! çıksın özür dilesin! böyle insanların televizyonlarda yeri yok! geçen uçak olayın da insanlar perisan oldu! milletin işi gücü ve yuvası yıkıldı burda! milyar dolarlık iş yapıyor türk şirketleri burda! bari onu düşünsünler bizi düşünmüyorlarsa!
  • ahlaksiz adam.
    aldigi paralari yurtdisinda yesin.
    refarandumun en buyuk kaybedeni.
    yurtdisi oylari illere dagitilacak diyen mal, sanki genel secim yapiliyor.
  • seçim öncesinde %60 evet demiştir.
    atv yayınında sandıklar açılmaya başladıktan sonra %58 evet demiştir.
    o sırada canlı yayına bağlanan biri adil gür'ü överken evet %56'nın altına düşmüştür. sonra dayanamayıp bir ara yüzde %53 gibi biter demiştir.
    baktı olmuyor yurt dışı oylar eklenince oylar yukarı doğru çıkacak demiştir.
    en sonunda intihar etmiş olacak ki bir daha görülmemiştir.
  • halkları ve kadınları aşağılayan iğrenç bir pislik.
  • yanılmamıştır; oy oranlarının birbirine çok yakın olduğunu bildiği için kasten, bilerek, hayırcıları sandıktan uzak tutmak için eveti %61 açıklamıştır. geçmişte çok fazla bunu yapmadı çünkü ihtiyaç yoktu. kritik referandum geçmişte biriktirdiği güveni kullanmanın tam zamanıydı, kullandı
  • yaptığı yönlendirici anketinin sonuçlarıyla canlı yayında rus kadınlarını bağdaştırarak nefret söyleminde bulunmuş akp algıcısı. referandumdan bir gece önce "evet %60 oranına dayandı" diye açıklama yapıp hala utanmadan ekranlara çıkıyor ve çıkartılıyor ayıp!
  • şirketin adını a.g. yerine o.ç. olarak değiştirsin.
  • rus kadınlarının evlenmek için dünyada en çok tercih ettiği erkekler türklerdir.
    türk erkeklerinin evlenmek için en çok tercih ettiği yabancı kadınlar rus kadınlarıdır.
    120 bin civarında rus kadını türkiye'de evli. bunlar çocuklarıyla eşleriyle beraber aileler.
    türkiyenin hemen hemen her tarafında bu aileler.
    aşağı yukarı herkesin çevresinde tanıdığı böyle aileler vardır.

bu ailelere, bu insanlara yapılan aşşağılık bir hakarettir bu.
    doğrudan bu ailelere yapılmış çok aşşağılık bir hakarettir.
    5 para etmez ahlaksız adam.
hesabın var mı? giriş yap