• bu adamın galatasaray'a geliyor haberini yapan gazetecinin basın kartı iptal edilmesi gerekir.
  • omuz atsa en az 3 ay pipetle beslenirim.

azman futbolcu.
  • yanlışım varsa düzeltin lütfen. bu adam, rakipleri kollarından tutamasın diye her tarafını yağlayan aygır değil mi ?

edit : oymuş. son vuruşları kazma olsa da çok yıpratıcı birisi olarak aklımda kalmış.
  • futbolcudan çok rugby oyuncusuna benziyor, futbolda özlemiştik böyle atlet oyuncuları. tabi tika-taka denen garabetle futbolu zehirlemiş, yıllarca hint fakiri kılıklı topçularla oynamış barçadan yetişmesi de ayrı bir ironi...
  • galatasaray'a geleceğini sanmıyorum ama gelirse faydalı olmaz ama faydalı olursa galatasaray şampiyon olamaz ama şampiyon olursa bein yayın yapmaz ama yayın yaparsa ebesinin ami olur.

anladık yorum yapıyorsunuz ama mantıklı bir tarafı olsun amk saçmalamayın.
  • hızlı ve güçlü bir futbolcu fakat bitiriciliği ve futbol zekası yerlerde. zaten onlar da olsa barçada oynardı.
  • galatasarayli olarak galatasaraya gelmesini imkansiz buldugum oyuncu.
  • takımdaki dostum o hareketi yanlış yapıyorsun eksikliğini giderecek topçu. sanmıyorum ama umarım gelir.
  • muhtemelen gazi koşusuna katılsa derece alıp çıkar. böyle bir fiziği futbol sahalarında gördüğümü pek hatırlamıyorum.

fiziği ile geçinen benjamin mendy’nin ciğerinden söktüğü top ile yaptığı asist

edit: link
  • bu adam galatasaray'a geliyor diyen gazetecinin basın kartı neden iptal ediliyor adam 4 lig maçında 53 dakika 1 kupa maçında 62 dakika forma giymiş takımında. sene sonunda da sözleşmesi sona eriyor. takımının oyunucuyu düşünmediği ve para kazanmak istemesi normal. barcelona'nın 30 milyon euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmamasının da bir sebebi var demek ki. weghorst,alli,torreira,mertens ve alioski gibi avrupa'nın her yerinde kontrat bulabilecek adamlar geldiyse traore'de gelir

icardi'yi eklemeyi unutmuşum. üstteki (#142355066) arkadaşa göre traore icardi'den de büyük bir isim herhalde
hesabın var mı? giriş yap