• mischa barton'ın bir demecinde belirttiği üzere gerçek hayatta seth cohen'dan daha neşeli, daha espirili, daha dışa dönükmüş, öyle ki etrafındaki insanları daima gülmekten kırıp geçirdiği ve neşesini çok iyi yaydığıda yine mischa tarafından belirtilmiş. zaten bu yüzden çekimler dışında da adam, benjamin, mischa ve rachel grup olarak çok sık takılmaktalarmış, kimin canı sıkkın olursa hemen adam'ı arıyormuş. bir de halen rachel bilson ile birlikte olmasına rağmen nişanlanmamışlar. rachel'in bu konuda çok istekli olduğuda bize ulaşan bilgiler arasında.
    edit: ulan öyle bi yazmışım ki sanki bende grubun bir üyesiyim, o kadar yani...
  • the oc adli dizide oynayan yemeyip yaninda yatilasi erkekler klasmaninda camekanli bir kose kapan kisi.
    (bkz: yalarim)
  • kendisinden mükemmel bir holden caulfield * olacağına inandığım sevimlilik abidesi, "ailenizin nevrotik oğlu" rollerinin (şimdilik) aranan oyuncusu.
  • the oc dizisini izledikten sonra kendimi "seymen ağa'ya aşık olmuş, bahar fuları takan kapadokya kızı" gibi hissetmeme neden olmuş, 1979 doğumlu yakışıklı beyfendi. bir web sitesinde yazdığına göre; kendisi gerçekte, dizide aşık olduğu kızı oynayan bayanla çıkıyormuş.
  • ondan bi tane daa varsa ben aliim onu yoksa vitrindekini indirin lutfen... buradaki lutfen salyalarla birlikte surata yapisir...
  • "seviyeli bir ilişkiye koşmak istiyorum" departmanı için imza eksiğim olduğu için direkman "boydan boya yalarım gibi olur olmaz hissiyatlar"a sevk ediyorum kendimi adam bey i her görüşümde..
    canlandırdığı; çevresince loser olarak adlandırılan asosyal espirinkli zeki artistikli yetenekli muhteşem müzik zevkli sakin yakışıklı karakterler ideal erkek tipimi yaratıyor; evet böyle loser yarim olsun takıntısı velet yaşta back to the future izlerken crispin glovera aşık olamamla başlamıştır ki ben oldum 21 halen akıllanmış değilim; o gülüşü beni benden alıp dünyanın en yüzelsel dizisisi the ocyi bile izlettiğine göre ben bu işin sonunu hayırlı bile görüyorum..
  • gelse de evime misafirim olsa bütün gün bright eyes dinleyip x-men izlesek..adamı kız cocugu kıvamına sokan niye bunlardan burada yok diye isyan ettiren kişidir.ben yine de annesine ve babasına tesekkür etmek isterim böyle bir şey yaptıkları için.
    (bkz: isyaaankarııım)
  • en güzel duyguların insanıdır.. bundan düzinelerce yapılıp biz kız milletine dağıtılmalıdır..
  • adam rachel bilson'ı atlatamamış belli ki leighton meester ile nişanlamış. baya aynısı. aynı dizinin update edilmis versiyondaki aynı karakteri oynayan hatunu bulmuş eleman. piuu.
hesabın var mı? giriş yap