• genelde yayınlandığı saat itibarı ile işten ya da okuldan gelmiş bünyeye elinde atıştırmalık bişeylerle kafa dağıtma imkanı veren sevimli ve hoş bir diziydi bence.
  • artık baymış bir dizi bu..hayır hep mi aynı olur gidişat..evin haşarı erkeği anaç anneden habersiz bir bok yer..bölümün yarısını kapsayan bi süre boyunca bunu çeşitli şebekliklerle gizlemeye çalışır, önce başarılı olur fakat sonra kadın olayı çok kolay bir şekilde öğrenir, kavga ederler, haşarı erkek kadının hormonlarını ve kendi şapşallığını doğru bir şekilde kullanarak kadından özür diler, affedilir, beraber yatağa giderler..ve bölüm biter..yeter yahu..
  • jim ve zevcesinin, iki tane kucuk kızı var, gerek oyunculuk, gerek sempati acisindan jimi de, courtneyi de katlarlar bence. teyzeleri de ayrı bi seker belirtmeden edemiyeceğim.
  • james belushi bildiğin döktürmektedir bu eğlenceli yapımda.
  • kadin-erkek iliskilerini çok tatli bir üslupla anlatan ve yer yer çok saglam esprilerle donatilmis sirin mi sirin bir aile dizisi. zannimca married with children ile karsilastirmak çok anlamsiz olur çünkü ikisinin kulvarlari tamamen farklidir. biri lay lay lay evlilik ne güzel derken, digeri ise tüm gücüyle evlilige ve bazi degerlere dalmaktadir bunu yaparken de hiç acimamakta, çok da sert bir üslup kullanmaktadir.
  • bu aralar izlediklerimden pek zevk almayınca tekrardan izlemeye basladığım güzel dizi dana karakterininde bu kadar çekici olduğunu fark etmemişim nedense. :)
  • her sezon iptal edildi edilecek derken devam ettrilen bu sebepten sevmeyenlerin çatladığı süper dizi.evet çatlayın keşke 30 sezon felan sürse böyle kıl kapanlara inat ahah.o değilde harbi komik dizi.
  • cnbc-e'de tekrarları verilmeye başlamış. her ne kadar burda itin götüne sokulmuş olsa da, gülüyorum ben buna izlerken.
  • evde boş boş otururken izlenebilinecek gayet şık bir dizidir. ayrıca beni bu diziye çeken bir diğer unsur da ileride sanırım jim gibi bir baba ve eş olacağımdır. olaylara verilen tepkilerden, çözüm yollarına kadar benziyorum bu tipe. ayrıca james belushi nin oyunculuğu bu orta kalite dizide tavan yapmıştır. koca diziyi kaldırıp götürmektedir.
  • 2 ölçek simpsons ile 1 ölçek married with children karıştırılır; sempatik sit-com kıvamına gelene kadar cosby show sosu ilave edilir... dizimiz yayına hazır, afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap