• defne samyeli'nin yeni şarkısıdır.

az önce otobüste yanlışlıkla açtım, engelli olduğumu düşünerek yer verdiler.

telefonuma alarm sesi yaptım, artık duymamak için daha erken uyanır ve işe geç kalmak gibi bir sorunla karşı karşıya kalmam.

bu müthiş sanat eseri ile bizleri buluşturduğunuz için teşekürler defne hanım.
  • bu kadina bakinca yillar oncesi show haberdeki aksam haberleri aklima geliyor, neler oldu da bu kadin bu hale geldi diyorum. olgun yasima ragmen tas gibiyim demek icin bu kadar caba harcamasina gerek yok, kalitesini dusurdukce dusuruyor yazik…
  • avam.
    ruhu avam.
    görüntü işi kurtarıyor.
    millet yıllardır görüntü kalitesinden, gerçek yayını göremiyor.
  • nutelladan soğuttu.
  • bomboş bakan pörtlek gözler ve mutlaka göstermeliyim vücudu, robot gibi soğuk bi kadın… klibin özeti.
  • onlyfans acmaya cekinen, album yapip boyle klipler cekiyor.
  • türkiye'de dibe vurmanın en güzel göstergesi, şarkıcı olmak mı yahu?
    zamanında ümit davala'ya kızmıştık. kral adammış vesselam.
    adam geleceğe ışık saçmış meğerse...
  • bu kadar cirkin cikolata yiyen gormemistim.
  • bize harika bir gerçeği ortaya seren klip.

bir kadın güzel olabilir, dışarıdan baktığınızda havalı görünebilir fakat çekicilik apayrı bir şey. defne samyeli bakımlı ve güzel bir kadın fakat insan asla hayran kalmıyor. seksilikten çok uzak danslar, değişik bir meme-gövde sallama hareketi falan… çikolata yerken “ablacım napıyon allah aşkına ya” diyesi geliyor insanın.

bunun yanısıra klip senaryosu kötü olduğu gibi detaylara hiçbir önem verilmemiş. kadın evde nutella yiyorsa yüzü düğün makyajı olmaz. kim bilir ne kadar para akıttılar şunun yapımcısına, yazık.

daha orijinal fikirlerle ve daha kaliteli bir müzikle yeniden denemen dileğiyle defnecim.
hesabın var mı? giriş yap