• (bkz: akıl hastalığı)

bizim 20 sene önce 18 yaşında bir delikanlı iken inandığımız masalların hala insanların zihnini meşgul etmesi çok üzücü.
  • itiraf ediyorum “rothschild”a kadar okudum.
  • hey gidi hey! eskiden michael sikkofield vardı, o yazardı böyle teoriler. “kaynatasızlar” diye başlardı lafa. rotschild ailesinden girer, illuminatiden çıkardı.
  • rothschild ve rockefeller isimleri gectigi icin kesinlikle dogrudur. bu ailelerin olmadigi bir komplo teorisi dusunulemezdi zaten.

bu deli sacmasi yaziya mantikli bir cevap vermek imkansiz ancak tek soyleyecegim su;

dunya'da olmayacak tek sey var ise o da ıngiltere ve abd'nin birbiriyle savasmasidir. olacak en kotu sey, karsilikli cikar catismasi yasadiklarinda birbirlerine kazik atmaktan baska bir sey olmaz. bu iki ulke zaten dunya'nin sahibi, boyle kalmalarinin tek yolu da beraber hareket etmek ve bunun da cok iyi farkindalar. sen hic canini sikma guzel kardesim.

iki ulke arasindaki dinamikleri anlayamadan sacma salak yorumlar yapip kendinizi kucuk dusurmeyin, millete alay konusu olmayin. hele de icine kliseleri sokarsaniz hepten berbat bir duruma dusuyorsunuz.
  • rothschild , rockefeller , illuminati , ingilizler , cia , 33 derece masonlar , israil , siyonistler , hegomanya ve namık kemal bir gün trende gidiyormuş ...

haftasonu şehir dışına tatile gitse ay sonuna kadar tavuk döner + ayran ile idare edecek tipler ağızlarından köpükler saça saça şu isimleri zikretmiyor mu bayılıyorum ben.
    bunlar hep dıj güçler
  • bilginin olmadığı yeri inanç doldurur. dikkat ederseniz hiç bilgi yok. hikaye var.

dünya şu an kimsenin kontrol edemeyeceği kadar karmaşık bir halde. bırakın aileleri falan. para trafiğini yönlendirebilen büyük fonlar bile dünyaya sahip değil.

saçmalık silsilesi.
  • 1945 civarı sonucu belli olan savaş. 2. dünya savaşı'ndan beri abd dünya liderliğine yerleşti, ingiltere ve fransa gibi ülkeler eski konumlarını kaybettiler. ben de bu büyük resimcilerin, komplocularun neden geçmişten bildiriyor gibi konuştuklarını merak ederdim. kimi abdülhamit zamanında yaşadığımızı zanneder, kimi rusya'nın hala sosyalist olduğunu. cidden geçmişte yaşıyorlarmış.
hesabın var mı? giriş yap