• kendisi son donemde yalamak istedigim yegane erkeklerdendir, mevcut karisina bakinca baya sansim da var gibi..
  • yıllar yılı karısına sövüp durduğum varlık. evet gerçekten akıl erdirmek zor bu duruma. ama sonra ani bir şekilde durdum ve düşündüm. dedim ki kendi kendime : milly, senin şu hayatta ne tür bir başarın var ki elin kadınına dil uzatabiliyorsun? kadın fotoğrafçı-yönetmen ve belli ki işini de iyi yapıyor. ayrıca yatakta falan iyi belki ne biliyorsun? belki süper sempatik bir insan, eğlenceli, zeki vs vs. ama yok hemen bir şekilcilik, yok anneannesi yaşında demeler bilmem ne! kaldı ki kadın ucube de değil, normal insan. çocuk insanüstü güzellikte olabilir, adonis yeryüzü şubesi olabilir ama kiminle evleneceğini de bize mi soracak? her şeyi geçtim, hadi diyelim ki sam taylor wood'la evlenmedi, e öbür türlü sana mı yar olacak? bazen neyin kafasını yaşadığımı bilemiyorum. celebrity crush çok sakıncalı bir durum vesselam. sevgilim olsa böyle atar yapmazdım herhalde o kadar zaman.
  • karısını görünce hayata daha bir umutla bakmaya başlamak ve derin depresyonlara girmek arasında gidip geldiğim, muhteşem dünya güzeli ağzı burnu sevilesi insan.
    aaah sözlük ah...

ilgilenenlere, gündüz düşlerinde kaybolma fırsatı:
    http://www.5harfliler.com/aaron-taylor-johnson-at/

not: benim favorim, güzel allahımın "james dean'in peşinden o kadar ağladınız ki alın size bunu gönderdim" mesajı verdiği foto. yavrııımm
  • 1990 doğumlu ingiliz aktör. bir filmde john lennon'ı canlandırmıştır ki, kendisini bu filmde keşfetmiştim. 1967 doğumlu kaknem bi karısı olduğunu bugün öğrendim, bi de iki çocuğu varmış... çıldırazaaam!!!11!!bir!! entry' yi girerken bilgisayar kitlendi o derece!
  • sam taylor-johnson adlı 1967 doğumlu kadınla evli olduğuna ve bir de çocukları olduğuna inanamadığım bebek yüzlü aktör. dış görünüş ya da yaş farkı yargılamak tü kaka ama bu kadar da kel alaka çift olmaz ki yahu! kadını takdir ettim ve kendi beceriksizliğimden bir kez daha utandım*
    http://www.imdb.com/name/nm0853374/
  • daha çocukken görüp büyülendiğim, şimdiyse gördükçe kalp krizi geçirdiğim, ardından 45 yaşındaki eşini ve çocuklarının olduğunu öğrenince yaklaşık 5 saat ağzım açık dolaşmama neden olan, yaratılmış en güzel ve tuhaf varlık.
  • boş beleş bilgilerde bugün:
    eşi sam taylor, aslında bu yakışıklı bebemizin aile arkadaşı olup taa küçüklüğünden beri kendisini tanıyan biri. sevgili oldukları zaman aaron 17 bu da 40 yaşında. yani pedofil. bence. hatta bencesi yok kesin olarak öyle. 20 yaşında ilk, 21 yaşında da ikinci çocuğu dünyaya geliyo. yine 21 yaşındayken bu pedofille evleniyo. inanılmaz ama gerçek.
  • vronsky rolundeki iki dirhem bir cekirdek halleri ile film boyunca gereginden fazla über yakisikli resmen.

(bkz: anna karenina)
  • savagestaki rastaları, überlindeki danslarını döver ama olsun. her türlü gideri var türünden bir kardeşimiz. *
hesabın var mı? giriş yap