• lan allah cezanızı vermesin 20. bölüme kadar okları sayısına göre büyükten küçüğe doğru sıralayarak geldim. sıralamaya gerek olmadığını niye söylemiyonuz lan oyun bir anda acayip kolaylaştı

okların sırasının öneminin olmadığı oyundur efem.
  • oynarken wiplash tribine girdiğim oyun.

"not my tempo, not my tempo"
  • adam "aa oyununda 49. level nasıl geçilir" diye video koymuş. sanırsın oyunun hilesini verecek. ama alakası yok. makineli tüfek gibi sıralıyor topları. bunu yapabiliyor olsak zaten videoya gerek yok.
  • şunu hatırlatan oyundur.
  • gün geçmiyor ki böyle basit basit oyunlar yüzünden embesil olduğum bir kez daha yüzüme vurulmasın.

bakıyorum insanlar 40. level ve hatta 80. level falan diyor. lan ben 10. levelde kaldım, ilerleyemiyorum amk. iki gram beynim vardı onu da götürdü göt oyun!
  • ekşi sözlük sayesinde haberdar olduğum oyun. ekşi sözlüğün amına koyayım, canımdan bezdim şerefsisler.
  • elektrik kesilme sesi.
  • 49. bölüm için her bölmeye 4, son bölmeye 5 atış taktiğini veren arkadaş, neyin kafasını yaşıyorsun sen? bizim de az çok matematiğimiz var, sorun nereye ne kadar atılacağı değil zaten. nasıl atılacağı? adam kalkmış sanki çok önemli bir şey bulmuşcasına taktik veriyor. kusura bakma ama verdiğin taktik resmen şuna benziyor; "yediğinizden daha çok gol atarsanız maçı kazanırsınız." oldu mu şimdi bu? olmadı...
  • hamile olsam 5. ayda suyum gelmisti 49. bolumu yuzunden.
  • efsanevi bir 49. bölüme sahip oyun. şu hayatta hiçbir mevzuda göstermediğiniz dirayeti ve istikrarı göstermeniz gerekiyor. tabi 30'a da efsanevi diyodum sonra geçtim gitti, önümüzdeki bölümlere bakıcaz.

edit: 170 de zormuş *

edit2: yer yer iki veya daha fazla parmakla oynamak, yer yer de her turda sadece bir tane ve bir öncekine çok yakın atarak oynamak daha verimli olabilir. 181'den bildirdim.
hesabın var mı? giriş yap