• 69 sonrası birbirine sırtını dönüp uyuyan çiftleri temsil eden rakamlar topluluğudur.
  • behzat ç.'nin bölümce ömrü.

özleyeceğiz.
  • az yatak, çok misafir olan bir evde hemcinsiniz (olmayabilir de tabi) ile aynı yatakta yatarkenki pozisyonunuzun rakamsal ifadesidir.. deli yatan bir arkadaşınız var ise şiddetle kaçının yoksa o ayak mutlaka ağza, göze girer arkadaş..
  • gece sesleri adlı dizide kullanılan otomobillerin il plaka numarası. ulan 2 saat düşündüm böyle il var mı diye. allah iyiliğinizi versin emi!
  • bursa'da terminal'den çekirge'ye gitmek için kullanabileceğiniz ama çok dolanan belediye otobüsü.
  • akla liam nelsson'ın oynadığı efsane taken serisinin birincisi olan ve türkçeye "96 saat" olarak çevrilen filmi getiren başlık.
  • 192’nin yarısı. (bkz: if)
  • kiclarin birbiri uzerinde oturur sekilde uyuma seklidir. denemek lazim, belki de guzeldir.

lakin birinin gaz cikarmasi otekinin o gazi absorbe etmesine sebep olabilir boylece sonsuz dongulere dipsiz kuyulara duserler. biri sicarsa gerisini hic dusunemiyorum bile.

yine dusundum de birisi otekine sinirlense topukla otekinin kafasina vurabilir.

farkedilecektir ki bu konum bir seks degildir.
  • fransızların söylerken quatre-vingt-seize yani dört yirmi onaltı diye söylediği sayı
  • imdb'ye 9 puanla giren ciğer gibi tamil filmi, yok yani tamillilere sıcak gözlerle bakacaksınız film bittiğinde, hint, tamil, asya edebiyatlarından geride kalmayan edebiyat gücümüzle şöyle filmler çekemiyoruz, yapımcılarımızdan utandım resmen.
hesabın var mı? giriş yap