• 31 dakikada getirdikleri pizzaya para ödemediğim şirketin bir başka müşteriye yaptığı rezalet. sorun bence domino's isimli şirketin mahalle esnafı kılıklı heriflere ismini vermesi.
  • fena olmayan rezalet. okuyucuyu içine çekmeyi başarıyor ancak gereksiz uzatıldığı kısımlar olmuş ve finalde şaşırtmıyor. aksiyon sahneleri oldukça az, kuryeyle beraber şubeye gitme kısmı eklenirse daha güzel olabilir.

bir rezalet yorumcusu olarak puanım 6/10.
  • tuzu kuru, emperyalist düzenin şirketi. bize yabancı italyan mutfağı falan filan. bir de yalan beyanat ve reklam yaparlar. bunlardan birileri aldıkça batmaz aksine büyürler. rezalet başlıklarını sevmem ve okumam ama bunu okudum ve müşteriye hak verdim. yollar buzlu ise siktiğimin motorunu yavaş sürer yavşak ama yine getirir. bir kilometrede tutsa beş dakika geciksin pezevenk.
  • (bkz: adam haklı beyler)

yani entry'de yazılanlar doğruysa adam haklı. 1.5 saatte pizzayı anca getiriyorsun ve üstüne müşteriye saygısızlık yapıyorsun. ki adam 40-45 dakika olsa para ödemeye bile razıymış. kampanya siparişlerinde 30 dakika kuralı geçerli olmasa bile 1.5 saatte getirdiğin sipariş için bahane üretmek yerine özür dileyebilirsin. küçük sürprizler yapabilirsin.

amerika'da koskoca spider-man bile birkaç dakika geciktirdiği için bi ton pizzayı beleşe verdi lan. * bir kere de dominos memnuniyeti diye başlık görelim.

sinirlenmekte haklısın yazar kardeşim ama umarım 3.sefer de yaşamazsın. madem böyle saygısızlık yapıyorlar, seni mağdur ediyorlar, sipariş verme.
  • hayatta bir bok olamamış ve kendi başına bi ziki doğrultamamış adamlar ana baba parası ile hazır "franchise" sahibi olursa sonuç budur.
  • şimdi de bu moda oldu amk. bu tip başlıklardan aslında tiksinirim de hiç sevmem de diyip adam dayıyor 500 satırlık entryi. ben de bu tip başlıklara yorum yapmayı sevmem aslında da neyse*
  • 2 güne bir domino's rezaleti yaşanıyor sözlükte. ne biçim bir pizzacıymış arkadaş. her şeyleri olay her şeyleri rezalet
  • (bkz: yokum diyor)
    brutal abiye de dedim. alacaktın o pizzayı. bi sikim yapamazdı.
  • şahsen ben tatmin oldum. umarım domino etkisi yaratır. bu domino etkisi lafını kullanmak istiyor lakin söyleyecek yer bulamıyordum. bilemiyorum altan. oldu gibi.
  • boş vaadler 30 dk.mış yalan dolan
hesabın var mı? giriş yap