• edit: sayı sadece kapıkule'den giriş yapan gurbetçileri göstermektedir.

türkiye'ye gün itibariyle giriş yapan, bayrama kadar daha da artması beklenen gurbetçi sayısıdır. link

video

bakan varank'ın karşılaması
  • düşünün ki, iktidar partisinin kabinesinde görev yapan bir bakan, gurbetçi oyu toplamak için sınır kapısında insanları karşılıyor.

bu sefer gidiciler lan galiba. *
  • bakan neden bunları karşılıyor peki? anlamadım...
    ben vergisini veren bir vatandaş olarak, bana sırtını dönen bir hükumet varken, yurt dışında yaşayanları sınır kapısında yağlayıp ballamayı kabul edemem.
  • düzenlerini bozmasalarmış keşke hiç.
  • o kadar çulsuz parasız kaldılar ki gurbetçi denen zerzevatların parasına muhtaç kaldılar. öyle yada böyle bir ülkenin bakanının düştüğü duruma bak. rezillik diz boyu. azıcık utanmanız olsun yahu.

edit: entarim favorilere eklendikçe bazı çoluk çocuğun zoruna gitmiş olacak mesajla parmaklarından sıçarak yazmaya başladılar. rica ederim favorilemeyin. laf anlamayanlara laf anlatmak bu sıcak günde çok zor oluyor. vakit kaybı.
  • dönerken depolarını full'leyecek olmalarını kıskanıyorum.
  • bi kismi bugun louis vuitton'un kapisinda iceri girmek icin sirada bekliyor
  • ülkenin sanayi ve teknoloji bakanının kısa vadeli likidite girişlerini kapıda karşılaması, içeriye buyur etmesi durumu.

her biri 1.000 eur getirse* 400 milyon eur eder. temiz para.

ben olsam direkt kaç para getirdin diye sorardım, bakan bey yine memleket muhabbeti yapmış yani, o da bir şey.
  • gurbetçilere üçüncü köprüyü ya da avrasya tünelini kullanmak mecburi yapılabilir. tıpkı kamyon ve otobüslere olduğu gibi. böylece daha fazla araç geçer daha az hazine para öder.
    olamaz mı?
hesabın var mı? giriş yap