• aslında başlık "6 temmuz 2015 türkiye geneli sabah ereksiyonu yaşanması" veya "6 temmuz 2015 türkiye geneli ereksiyon rezaleti" olacaktı ancak sınıra takıldı.

bu sabah da her zaman olduğu gibi yataktan kalktım ve şaşkınlığımı gizleyemedim. geçmeyen ereksiyonumla kahvaltımı yaptım, kahvemi içtim. o sırada ülkenin dört bir yerine yaptığım telefon konuşmaları sayesinde anladım ki türkiye geneli bir sabah ereksiyonu mevcut. ankara'dan telefon aldım sonra da yozgat'tan. mersin'deki kankam da aradı ve dayanılmaz sabah ereksiyonu ile mücadele halinde olduğu haberini müjdeledi.

noluyo olm? hayırdır inş.

ciyann: eskişehir'den bildirdi.

edit: konya'dan sakarya'dan bitlis'ten ve muş'tan da haberler geldi. ereksiyonuna takılıp düşenler varmış. durum oldukça vahim. amerikan başkanı da dahil herkesi alarma geçirmemiz lazım beyler :/
  • oruç tutmayan birinin eylemidir. iftara daha 12 saatten fazla varken bir de üstüne kahvaltı yaptım kahve içtim demesi ayrıca saygısızlık ve terbiyesizlik. biraz hoşgörü.
  • oruç tutanlarda peydahlanmayan durumdur. oruç tutanın siki kalkmıyormuş zaten.

(bkz: tövbe allah)
  • sıradan olay. sabahların fıtratında olan gerçek.
  • dış mihrak olarak benim de yurtdışından katıldığım rezalet. halbuki toptan keselim, bu rezaletten kurtulalım.

not: kahvenin içine ne koydun da kafan bu hale geldi lan?
  • aslında, basinctan kaynaklanan olağan sabah ereksiyonudur.
  • bu mallara alıştırma sütyeni gibi alıştırma donu verilmesi gerektigini dusundugum uber olaydir. bir de rezalet yazacakmis da yazamamis.
  • felaketler yaratabilecek rezalettir. allah taş yağdırmaz inşallah.
hesabın var mı? giriş yap