• vali yapılacaktır.
  • aha buraya yazıyorum; kesinlikle kendi iradesiyle değil bir yerlerden gelen baskılar nedeniyle istifa etmiştir. teiaş müdürü dururken enerji bakanı istifa edecek değil ya yarraammm.
  • oğlum hala anlamadınız mı akp dininde istifa yok.
    tekrar yazayım akp dininde istifa yok.
    suçu başkasına yıkmak ve onun başını yakmak var.

tanım: üzüntü vermemiş istifadır, görevini yapamayan herkesin bulunduğu konumu o görevi becerebilecek insanlara devretmesi elzemdir.
  • bu haberin doğruluğundan kuşkulanmak gerekir.
  • bir olaydaki beceriksizliğin- ihmalin- kusurun sorumluluğunun üstlenilmesi bakımından ufak da olsa ülke adına umut verici bir gelişme.

gönül isterdi ki istifa açıklamasını da bu genel müdür güzel bir açıklamayla yapıp istifanın bile hakkını verebilseydi.

gerçi çok da ümit beslememek lazım. adam istifa etmiş veya ettirilmiş olabilir ama yarın öbür gün döner dolaşır bir müsteşarlık, bakan yardımcılığı vb başka bir göreve getirilebilir.
  • şimdi bir tarafımdan element uydurmak gibi olmasın ama; fuat avni geçen gün seçime kadar 2 kere daha elektrik kesintisi yapılarak halk bu kesintilere alıştırılacak ve son olarak da seçim günü yine elektrikler kesilerek oylar devşirilecek babında birşeyler karalamıştı. bu çerçevede teiaş genel müdürünün bu yapılmak istendiği iddia edilen duruma direndiği başedemeyeceğini anladığında da istifa ederek sorumluluktan kurtulmak istediği gibi bir varsayımda buralarda bulunsun istedim.

zamanla sebebi anlaşılacak bir olay.
  • hürriyet, haberi 'şok istifa' diye vermiş.
    milletçe o kadar yüzsüz olduk ki bu istifaya bile şok diyebiliyoruz.
    ulan 1 hafta önce koca ülkede elektrik kesilmiş,
    dünyaya rezil olmuşuz, üretim durmuş, milyar dolar zarar var
    ve hala sebebini bile bilmiyoruz.
    neyin şoku?

istifa gecikse de doğru bir karardır ama bakanın koltuğunda hala
    pişkin pişkin oturması da ilginç...

yeni bir elektrik kesintisi olmadan, acilen yerine biri atanmalı ki
    olası sorunda o da istifa ettirilsin.
  • zaytung haberi değildir
hesabın var mı? giriş yap