• +8284'ümle orada olacağım direniştir.
  • tarih koymayın gerek yok
    parka girin bir masa, bir alan bir yeşillik siz de kapın;
    ekşi sözlük yazarları afişini de oraya koyun dediğim direniştir.
    bu gece anıt çevresinde olan herkese selam.
    yarın bir şekil karşılaşmak üzere.

bir de 20 kişi dediniz ya;
    5 kasım 2011 de taksim gezide ilk sabahlayan grup da sadece 40 kişi idi.
    işte yıllar geçti
    bir gün
    500
    1000
    5000 derken
    bir anda milyonlar olduk.

diren ekşi sözlük !
  • gümüşsuyu'nda olacağım için katılamayacağım direniş. skerim lan o polisler oradan gidecek amına koyim.
  • sanılanın aksine zirve olmayacak olan toplanmadır. oraya gidip savaşan ya da yaralanan sözlük yazarları zaten mevcut. kimse kimseyi kaldırma amaçlı oraya gelmiyor, zaten o tür ve benzeri eylemleri yapanlar hiçbir grupta hoş karşılanmıyor. lütfen saygısızca konuşmak yerine ortama gelin, görün beğenmez iseniz dönün. bu kadar da basit.
  • ankara ayağı konusunda bilgi beklediğim direniş.

edit: gelmek isteyen arkadaşlar özelden uc koseli sapka ya da benimle iletişime geçebilirler . saat ve yer bilgisi geldikçe kendilerini yeşillendirebilirim efem.
  • ekşi yazarlarının ortak bir noktada buluşup tanışması ve birlikte organize bir şekilde hareket için bile yapılması gereken hareket. hatta direnişin en yoğun olduğu dönemde yapılsaydı keşke de komik gelecek belki ama görev dağılımı yapılarak daha organize hareket edilmesi sağlanırdı.
    oraya hiç gitmemiş adamların bunu hatun kaldırma olarak düşünmesi doğaldır ancak hemen herkesin bir görev edindiği , bir savaş cephesi gibi görünen bir yerde organize hareket etmek yapılabilecek en mantıklı harekettir. yalnız olduğunu düşündüğü için direnişe katılamayan bir çok insan burada yazar olmasa bile yazılanları okuyarak direnişe katılabilirdi , daha da güçlü kılabilirdi bizleri.

çarşı grubu hatun kaldırmak için katıldı direnişlere , bizlerin neyi eksik değil mi. zihniyetinizi ... neyse , istediğiniz zaten küfür yemek ama ben etmeyeceğim. son 10 günde yeterince ettim zaten.

şu an gezi parkta olup etrafta gözlemlenen acil ihtiyaçları / eksiklikleri belirtebilecek arkadaşlar mesaj atsın. elimizden gelen ne ise gelirken getirmeye çalışalım.
  • ankarada katılmak isteyen arkadaşlar giyasettin keygubad ve bana ulaşabilir.
  • ''çalışıyoruz la olum 7-8 i yapsaydınız ya'' şeklinde tepki verdiğim direniş cidden bir şey mi kaçırdım neden o gün.
    ayrıca omuz omuza olmak varken park orman partisinde olmak neden ?neden gümüşsuyu değil.final yorgunluğunu atıyorsanız o başka tabi benim 13 sene olmuş, size takılın biz gumussuyu ndan gelenleri tutarız.adamların çemberinde izin verdiği balonda yaşıyoruz neyin partisi kardeş ben çözemedim.
  • its the final countdown in i.ü. derken cuma umursamazca iştirak edeceğim direniştir. peşime aksi seytan'ı police disco lights'ı ve henker'i takacağım ayrıca.

go go kuzen rangers
  • bildiğin seçmece elemanların tanışmasına vesile olan hede. siyah t-shirt'lü yeşil çantalı çocuk çok memnun kaldı. ayrıca adettendir diye çekilen iki toplu fotonun meçhule gitmesiyle bir "vegas in vegas" durumu da yaşandı inceden.
    yine adettendir, tanım şeysi: anıtın önünde buluşan ve gece boyunca sayısı 20lere inip çıkan güruhta limonata, intense ve özellikle nutella tüketilmemesi mi daha gariptir yoksa direnişe giden bir grup tırt marjinalin tek slogan atmadan dağılması mıdır, ona karar veremediğim toplantıdır ama bu bir serzeniş değildir, çok iyi de olmuştur çok da güzel de olmuştur tamam mı.
hesabın var mı? giriş yap