• aramızdaki en büyük farkı ortaya çıkartmış olaydır.. biz "çapulcu"lar yaralı bir insan ambulansa taşınırken yolu açarız, açmaya çalışırız, siz yaralı bir insan taşınırken, yaralı insana ve onu taşıyanlara saldırıp vurmaya çalışırsınız..
  • rizeden neden siyasetçi, yönetici, bürokrat çıkmaması gerektiğini bizlere gösteren olaylardır.

az önce tv de konuşan rize belediye başkanı, göstericeler rizeli değil dedi. ben hiç onları rizede görmedim dedi. neyin kafası bu? sen 300 kişilik bir köyün mü muhtarısın. hem nedir yani, rizeliler gösteri yapamaz mı neden bu inkar?

arkadaş nasıl bir kafa var bu millette inan anlayamıyorum. hayır yani bu köyden olsam nolucak?
  • sokağa inmeyi sadece elinde sopalarla insan avına çıkmak olarak algılayan dangalakların olduğunu gördüğümüz olaylar. çıkın miting yapın, çıkın eylem yapın. linç etmek nedir lan angut? senin sokağa çıkmaktan anladığın bu mu?
  • elinde türk bayrağı olan insanların dövüldüğü, linç edilmeye çalışıldığı şehir.

tayyip'in ülkeyi getirdiği haldir bu. tarihe not düşülsün.
  • rize'de 2. madimak provasi yapilmistir.

istanbul'da bos binayi korumak icin 550 tane gaz, sis bombasi atan yuce turk polisi rize add onundeki gosterici arkadaslari guzelce "telkin" etmistir.

ama sen bunlari da bir yere yazma turk gencligi. nasil olsa istesen de unutamayacaksin.
  • korkutmuş olaylardır.

bu kalabalığın içindeki bir insanın bu ülkenin başbakanı olduğunu düşünün. işt rte bu.
  • 28 şubat için ağlayanların bugün rize'de linç edilmek üzere olan insanları umursamadığını, kayda değer görmediğini ve hatta ölsünler istediklerini görmemize neden olmuştur. bir de müslüman bu uşaklar, allah korkuları var güya, güya vicdanlılar, insaflılar. allahınız yok sizin. şerefsiz köpekler.

diren rize!
  • yobazların yine iş başında oldukları üzücü olay.

sizin düşüncelerini dile getirmek isteyen insanlara anlayışınız tepki göstermek değil.

sizin derdiniz onları dinlemeden öldürmek, işkence yapmak,linç etmek, yakmak ! insan değilsiniz be . yazıkkk.
  • oturana biber gazı sıkan sevgili(!) polisin, adam kovalayan gruba ellememesi tam kendisine yakışanı yapmasıdır.
    başbakanın memleketinde de olur muymuş bu? hayırdır faşizme sınır mı çiziyosun.
hesabın var mı? giriş yap