• şuraya yazıyorum:

"işte bunnnaar, o kadar ahlâksıııız, o kadar kendini bilmeeez, o kadar şeref yoksunudur kiii, allah'ın emri namazı bile protestolarına alet ediyorlaaar."

şak şak şak... akp sen bizim herşeyimizsin... şak şak şak...

"akılları sıraaa, polisimizin olaya müdahale etmesini böyle engelleyecekleeer. vay vay vaay, uyanıklara bak!"

şak şak şak.... heyooooo..... yuuuuuhhh...

"işteee dini kullanacak kadar düşmüş bir zihniyetin ürünü bu sevgili kardeşleriiiiim."

heyoooo... şak şak şak.

"biz bugüne kadar yolumuza çıkan bütün engelleri aştıııık. bundan sonra da bizi yolumuzdan kimse döndüremeeez."

şak şak şak şak..... başbakaaan tayyip başbakan tayyyip.

--

adamın manevra yapamadığı tek bir falsosunu deyin bana, ben de umutlanayım.
    lütfen.
  • "din öyle değil böyle kullanılır" demenin başka bir yolu.
  • bu gruba ne diyecek hükümet merakla bekliyorum. akp kurmaylarının fantastik beyanları başlığında patlama yaratabilir bu olay.

1 mayıs > marjinal gruplar
    29 ekim > üç beş çapulcu
    reyhanlı protestosu >kendini bilmez bir grup provakatör
    harçlar kalksın > marjinal gruplar güdümündeki kafası yıkanmış çocuklar
    dilan alp > zaten sabıkası var.

cuma günü taksim gezi parkında cuma namazı kılan anti-kapitalist müslümanlar > fatal error.
  • inancı tekeline almaya çalışanlara şahane bir cevap olur. sonuna kadar destekliyorum.
  • tayyo'yu dellendirecek eylemdir.

süper düsünce, aferin akil edene gercekten.
  • eğer gerçekleşirse gelmiş geçmiş en büyük en ayarcı protesto olur. toplu halde cuma namazı kılan insanlara ak parti'nin nasıl bir tepki vereceğini çok merak ediyorum. kıl namazı sonrasında eyleme devam! bakalım şimdi napıcaksınız ey akp faşizmi!
  • umarım böyle bir şeye imza atarlar. toplumun her kesiminden sese ihtiyaç var.

benim için imkansız olsa da, hayatımda ilk defa! haydi namaza!
  • ibadetleri ile destek olmaya çalışanlara, oradaki insanlar cenabet, abdestinizi de şarapla alırsınıız gibi söylemlere lekelemeye çalışanlar sussun artık.

sonuna kadar desteklediğim eylem. gelin el ele verelim.
  • kimse yazmamış ama böyle bir namazı kıldıracak kişinin, (devletin resmi imamı olması şart değil sonuçta ama yine de kimlik tesbiti yapılacağı ve sağlam mimleneceği aşikar) cesareti ile tarihe geçeceği namaz. aslında tanıyorum öyle bir kaç gözüpek ofli ama çıkar zaten herhalde birileri...

(bkz: allah kabul etsin)
  • katılımcılarına "bu kuklacıların elinden alın dininizi" şeklinde seslendiğim namazdır.

belki de tarihin sayfalarında yer alacak namazdır.
hesabın var mı? giriş yap