• uefa istatiklerine gore oyunda iken topun interde kaldigi sure 14 dakika 44 saniyedir. lan bundan uzun sure corabimin tekini aradigim zamanlar biliyorum ben.
  • ahahaha sözlükteki çakma katalanları delirtmiş maç. helal olsun intere. maçın otuzuncu dakikasında barcelona ya karşı on kişi kalan takım defans yaparak futbolu çirkinleştirdi deniyor ya bir yaşıma daha girdim. herkes açık oynamak zorunda zaten barcelona ya karşı. fifa kural kitapçığında yazıyor. henry i kenarda tutan iboyu sahanın dışına alan guardiola ya ise bir şey denmiyor hayret.
  • sanırım barcelona'da, herkesin aklında şu düşünce vardır:
    - yemeden atacağımız 3 gol turu getirir

edit: kayginin uyarısı ile; iki gol de yetiyor adamlara, niye boş yere atacakları 3. golü düşünsünler, ben de mantıklı bir açıklama getiremiyorum...
  • az önce ntv spor' da burcu esmersoy "eğer papatyam izin verirse izleyebileceğiz bu güzel maçı" diyerek duygularımıza tercüman olmuştur.
  • allah iniesta kadar belanı versin ilker yasin 90. dakikada öğrendin
  • bu maçı en rahat ve keyifli militoların babası seyretmiştir.
  • o deilde barcelona bu maçta iyi istatistik yaptı ha.
  • uefa'nın türkiye'de gelişen durumu göz önüne alarak papatyam'ın karşısından alıp çarşamba gününe kaçırdığı maç. tabi onlar da anladı papatyam'ın gücünü ve bu efsane maç yayınlanabilsin diye çarşamba gününe aldılar maçı. *
  • dakika 92'de, bizim takımlardan birisi gol atacak, hakem golü vermeyecek. şampiyonlar ligi finali olmasına gerek yok, amatör küme'de bir karşılaşma olsun, o hakemin götünden kan alırlar kan.
  • barcelonanın nasıl türk taraftarlara sahip olduğunu net bir biçimde ortaya koyan maçtır

interi savunma yaptı diye karalamak da neyin nesi iyi amk kaleyi acsınlar vursun vursun gol olsun messi xavi bojan krkic siz de zevke gelin aman allahım ne güzel yeniyoruz diye yaa lan ben neyse bir şey demiyorum
hesabın var mı? giriş yap