• oyuncuların kendilerini kasmadan kendi esprilerine güldüğü klasik kuralara aldırmayan bir oyun. her ne kadar profesyonel olarak sahnelense bile, aslında oldukça amatör bir oyun ve bu hali ile daha sıcak ve samimi olmuş. her oyuncu için kişisel performanlarını sergileyebilecekleri bölümler hazırlanmış ve oyunun en dikkat çeken bölümleri de bunlar olmuş. ayrıca oyunun içinde oyuncuların gerçek hayatları ile ilgili espriler var.

kapıcı karakteri oyunun en büyük arızası, biraz sadeleştirilmeye ihtiyacı var. bir sentez yapılmaya çalışılmış ama çorba olmuş gibi.

çin işi japon işi değil, her yönü ile genç işi bir oyun. bu bakımdan izleyiciyi pek de umursamaması olağan.

meşhur slogan varya; tam destek, hep destek! haydi gençler tiyatroya!
  • orhan kural'ın sahneyi basıp, içilen sigaraları uğur uludağ'ın elinde söndürmesinden korktuğum oyun.
    ha bu olmazsa şanslılar, çünkü oyun müthişti. özellikle oyuncuların kendi hallerine döndükleri sahnede,rutkay aziz'in taklit edilmesinden tutun, üvey ağbi kardeşlerin karşılıklı atışmalarına kadar akılda kalacak ve uzun sürede unutulmayacak sahneler var. zekice hazırlanmış ve ara geçişler çok iyi kurgulanmış. perihan mağden'e bile tiyatroyu sevdirebilir yani o derece başarılı buldum.
  • bu gece izlemek için bir heves bkm 'ye gittiğim ama oyunculardan murat akkoyunlu'nun akciğerlerinden rahatsızlanıp hastaneye kaldırılması üzerine iptal edilen oyundur.uğur uludağ ,yosi mizrahi ve hakan bilgin gelen izleyicileri bilgilendirmek için kapıda karşılıyor ve durumu açıklıyorlardı.murat akkoyunlu'ya içten geçmiş olsun ama bu sayede dünya tatlısı uğur uludağ ile de sohbet etmiş olduk.
  • beklemediğim kadar güldüğüm, tiyatro çıkışında hala sırıtan insan kitlesini gördüğümde içerideki kahkahaların yalan olmadığını ispatlayan oyun... güzel, çok güzel...
  • çok başarılı, keyifli bir oyundur. yosi mizrahi performansıyla büyülemiştir.
  • mesaj kaygılı ve guzel anlatımlı bir oyun olmasının yanında oyuncuların da kendilerinden beklemedigim kadar iyi performans gosterdikleri bir ugur uludag oyunu..
  • bu entry nosu.

ha bi de (bkz: www.27numara.com) şeysi
  • uğur uludağ'ın bir başka şaheseri.herkesin kusursuz bir oyunculuk sergilediği,her saniyesiyle mükemmel,her esprisiyle şahane bir oyun olmuş.yenilerini heyecanla bekliyoruz.
  • gerçekten başarılı bir oyun. olmuş diyorum, ellerine sağlık diyorum sayın uğur uludağ'a.

yalnız rahatsız edici noktalar yok mu, elbete var. bazı espriler gerçekten oyunun komikliğine yakışmayacak kadar basit. doğa uyarılmalı, çünkü her espride bıyık altından gülme moduna geçmekte kendileri. (bu arada güzel hatunmuş cidden). oyunun ikinci perdesi biraz zorlama uzatılmış gibi geldi bana, kısaltılsa daha hoş olacak gibi.

sonuç olarak izlenmeli. başarılılar...
  • öyle övüldüğü gibi süper komik olmayan bir oyun, tamam bir iki yerde gülüyorsun ama senin espri diye yapabildiğin "arkadan dokunduruyor mu lan bu?," tarzında bel altı esprilerse, ben almayayım.

unutmadan ekleyeyim, doğa rutkay hanım güzel kadın valla.
hesabın var mı? giriş yap