• hala daha teknoloji çomarlığı yapıp "vodoo hokom fotbolo yovoslotoyor" diyenlere sabaha kadar izletilmesi gereken maç. son şampiyon almanya karşısında rakipten giden topa ofsayt verip kore'nin tertemiz golünü engelleyen hakem, belki de almanya'nın tekrar dünya kupası kazanmasına neden olacaktı.

şimdi ne oldu? adalet yerini buldu.
  • neuer öyle köyün delisi gibi gezersen sikerler böyle
  • spiker haklıymış almanyaya üç gol gerekliymiş
  • sevgili romalılar spiker gotvereni manipülasyon yapıyor.

kuponları terk etmeyin, bizim verilere göre almanlar turu geçiriyor.
  • kuzey almanya‘da izliyorum.
    benden başka türk yok, dolayısıyla benden başka sinirlenen, küfür eden de yok.
    herifler gayet sakin biralarını içip, “ bok gibi top oynuyoruz” diyerek kafalarını sallıyorlar sadece.

edit: 81. dakika mekandaki almanlar dötlerini dönüp biralarını içmeye devam ediyorlar. onlar için maç bitti.

edit: herifler maç bitiminde güney kore’yi alkışlayıp, omuzuma iki şaplak atıp, bana bir bira daha ısmarlayarak “hayat devam ediyor “ dediler. “kötü oynadık” dediler.
    televizyon parçalayıp küfürler ederek melankolinin dibine batan yurdum insanını özlüyor muyum acaba?
    bilemedim.
  • almanya en son gruptan çıkamadığında atatürk sağmış. öyle enteresan bir maç.
  • almanya, üçüncü havalimanının ardından bir tokadı da koreli kardeşlerimizden yemiş oluyor böylece. kıskanın ipneler!
  • puanlar eşitse önce aralarındaki maçamı yoksa genel averajami bakılır dedim.11 mesaj geldi hepsi birbirinden farklı:) kimse bişey bilmiyo mk haha
  • 7 yiyen brezilyanın... ahı var.
  • neuer'in o suratını gördüm ya. başka bir şey istemem. elin oğlu boyu değil, işlevi dedi. bamyayı saldı, geçti.
hesabın var mı? giriş yap