• pussy
    pussy
    pussy
    21
    pussy
    pussy
    21
    21
    21
    pussy
  • 6 arabası olmasına rağmen 12 arabalık otoparka sahip olması ile arkadaşlarının kafasında soru işareti yaratan rapçi. yalnız ingiliz olduğunu öğrenince suratına baktım, bu adamda tam bir gamsız, siyahi ingiliz kanat oyuncusu tipi var, raheem sterling veya theo walcott gibi. koy bunu kanada, gider ama geri gelmez.

kanat oyuncusu eksiği yaşayan takımlar başvursun bence.
  • diyarbakırlı çıksa ingiliz olması kadar yadırgamazdım. geri zekalı birde bu mevzu yüzünden abd dışında hiç konser vermemiş.

birde ''gave her fifteen hundred and she came back with pounds'' sözünden kastı galiba ot değil bildiğimiz kızı döviz bürosuna göndermiş. lol
  • 7. sınıfta silah taşımaktan ötürü okuldan atılmış hızlı rapperdır.
  • geçenlerde bir video izledim kendisiyle alakalı, nerede izledim hatırlamıyorum, ama ilginç bilgiler içeriyordu. kendisi sadece 2015'ten beri piyasadaymış. bu kadar kısa bir süre içerisinde iyi bir yer etti kendisi ortamlarda ilginç bir şekilde.

alnındaki bıçak dövmesini kardeşinin anısına yaptırmış. kardeşi de zamanında muhtemelen bir çatışmada vurulup hayata gözlerini yummuş, ondan dolayı bu dövmeyi yaptırmış. zaten kardeşinin de tam olarak aynı yerde aynı dövmesi varmış tahmin edilebileceği üzere.

daha fena bir bilgi var, bu da kendisinin ne kadar psikopat olduğunu kanıtlar nitelikte. yirmi birinci doğum gününde tamı tamına 6 yerinden vurulmuş kendisi. boynuna isabet eden kurşun neredeyse kendisini öldürüyormuş hatta. cidden hayatta kalmasını bir mucize olarak nitelendiriyor kendisi.

sen git ölümden dön, sonra amber rose ile çıkmaya başla agagagagsg hayat çok garip gerçekten. videoyu bulursam editlerim, selametle.
  • abd vatandaşı olmadığı ortaya çıkan ingiliz vatandaşı rapçi. nasıl şu ana kadar ortaya çıkmamış anlayamadım. son klibine gelen yorumları okumak çok zevkli.

''went from 21 savage to sir savage the 21st.''

''how much identities you got? a lot.''

''how many quids you have? a lot.''
  • ingiliz olduğunu öğrendiğim andan beri kahkaha attığım rapper. internet alemine çok iyi malzeme çıktı.
  • yasadışı şekilde amerika birleşik devletleri'nde yaşadığının ortaya çıkması sonucu polis tarafından atlanta'da gözaltına alınan ve hakkında dava açılan rapçi. aslında ingiliz vatandaşı olduğu ve göçmen olmayanlar için verilen vizesinin 2006 yılında dolduğu söyleniyor.

https://www.complex.com/…/21-savage-arrested-by-ice
  • hayvan gibi iyi rapper ama babasının doktor olduğunu öğrenmemle birlikte 21'ın bütün gangster karizması gitmiştir gözümde :d
  • drake'in yeni albümü certified lover boy albümünde de yer almış bay bıçak. şarkının* altyapısında yine göz nurumuz metro boomin imzası var. bu ikili cidden kafayı yemiş, piyasanın üstünde ceviz kırmaya niyetliler.* son 4 senedir bu ikili olmadan bir günüm geçmedi. umarım bundan sonra da geçmez.
hesabın var mı? giriş yap