• vatanım azerbaycanın ciddi şekilde düşünmesi gereken durumdur.
    edit:lan bu başlığın adı petrol'dü
  • sanırım başlığı mutasyona uğrayan bir corona virüs türevi açmış. ve insanlıkla iletisime geçmeye çalışıyor.

neyse, konumuza gelelim.
    çarsamba günü yapılacak olan merkez bankası toplantısı ve akabinde açıklanacak faiz kararı, bugun itibariyle fiyatlanabilir. 6.91 -6.98 aralığında seyrine devam edecektir.

doları şuan baskılayan unsur, merkez bankasının swap açıklamaları. haftasonu açıklama yapmak zorunda kalan mb , pazartesi günü doları bir sekilde sabit tutabildi. ama bugun ve yarın dolar icin belirleyici günler. ve muhtemelen persembe günü 7.05 seviyesine ulasacaktır.

yatırım tavsiyesi değildir. olsa ne olacak millette para mı var sanki
  • biraz hareketlendi ne oluyorsa :)
  • beşiktaş0
    allah1
    metin2
    playstation3
    mp4
    cine5
    etek6
    dolar7
    liverpool8

ytd.

edit: gün içi rekor an itibariyle(11:24) 6.9720, hayırlısı gaming.

edit-2: saatler 15:38'i gösterirken dolar 6.9924. 3-4 yıl içinde pi'yi dolar alınız esprilerinden nerelere geldik.

edit-3: saatler 15:40, 6.9941 geliyor yılanoğlu.

edit4: (bkz: dolar 6.9938'e düşünce suspus olan ekşici)

edit-5: liverpool8 için uyaran arkadaşlar oldu eklemeden edemedim buradan kendilerine teşekkür ediyorum.

edit-6: 16:27 itibariyle dolar 6.9946. dolar-euro ikilisi taçibana kardeşler gibi. golü atana yazdıkları için günün sonunda topa vuran dolar olacak sanırım*. kalecinin kim olduğunu söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

edit-7: 16:42 itibariyle 6.9957, bu noktada siz değerli suserlar ile bir ekran görüntüsü paylaşmak istiyorum. dolar 1.7 olmuş bilgisayar alınmaz bu zamanda..., ah güzel kardeşim...

edit-8: 6.99'un altına inmesiyle şu videoyu akıllara getirmiştir: kalede merkez bankası

edit-9: 6.98'in altına inmesiyle de şu videoyu akıllara getirendir: olmaz

edit-10: forex.com verilerine göre 18:40 itibariyle usd/try 6.9951, izlemeyenler varsa film önerisinde bulunalım imdb.
  • 7 yapmamak icin devlet bankalari takla atmaya basladi gene. 3-4 seneye hepsi batar.

edit: gerizekali trolun biri ozelden kufur edip devlet bankasi batar mi? demis. sumerbank , pamukbank ne oc
  • 7'yi geçecek diye bekliyorum.
  • bir yazar arkadaş vardı dolar 6.87 ye düştü diye başlık açan nerede o acaba?

edit: başlığı açan arkadaş “buyrun” diye mesaj attı aktrol değilmiş kendisine buradan saygılarımı iletiyorum
  • geçen bir cahilliğime denk gelip 6,95 ten dolar aldım sonra çok pişman oldum şimdi de tekrar 6,95 olmasını bekliyorum bozdurmak için. bilmiyorum hata mı yaparım. hayır çok yüksek sanki bu kur yani bozdurup altın mı alsam bilmiyorum.
  • (bkz: se7en)
  • dolar 7 lira olunca sus pus olan ekşiciyim ben.
hesabın var mı? giriş yap