• deli saçması çifte standarttır. rte'nin kızı evlenirken onbinleri lütfü kırdar'a topladığını, istanbul trafiğini alt üst ettiğini unutmuyoruz.
    sultanahmet meydanı'nda devamlı olarak belediyelerin toplu nikah-sünnet gruplarını getirdiğini de.
  • vali, devamlı kapatıp açarak durumu kotaracağını zannediyor sanırım. (bkz: türklere özgü davranışlar)
    "kapat-aç düzelir" olayı her zaman yemez yalnız. halkı da mı kapatıp açacaksınız?
  • "...sizler bunu yapmak suretiyle normal halkın kullanımındaki parkı..." anlamsız kelime öbeğini içeren polis anonsunun yapılmasına vesile hadise.

"normal halk" ne demek lan? valisi, polisi iyice cozuttu.
  • (bkz: biri faşizm mi dedi?)

bazı gerizekalıları göstermiştir. sağolsun
  • aydınlık için beş dakika karanlık eylemlerinde, ışığı açıp kapama görevi bendeydi. hayatıma o disiplinle devam edebilseydim, dünyayı kurtarırırdım, o derece ciddiye alıyordum.

bu ciddiyet ve adanmışlıkla performansım mükemmel kelimesinin sınırlarını zorluyordu. aç, kapa, aç, kapa... arada ritmi bozduğum bile oluyordu, kah biraz daha karanlık, kah biraz daha aydınlık.. yaratıcılığımla sitenin incisi olmuştum. onlarca çocuk bu görevdeydi ama ben rakipsizdim.

artık tek rakibim vali mutlu!!
  • tamamen keyfi bir karardır.şu an görüntülerde gezi parkına girmek isteyenlerin "normal halk" olmadığı polis anonsuyla hepimize ulaşmıştır.devletlülerimizin kafasındaki "normal" tanımı nedir bilemeyiz ama,bir şehrin en önemli meydanlarından birinin parkının polis işgali altında olduğunu biliyoruz.
  • valinin daha düğün başlamadan meydandaki yavrularımızı alandan alalım demesi olayıdır.

edit:caps'i aramıştım bulamamıştım.rahmetli de sollardi nickli arkadaşa teşekkürler.http://imgim.com/2921inciu6963958.jpg
  • koşun koşun gezi parkı çifti telli babaya doğru gidiyor;
    orayı da kapayın
    aman aman her yeri kapayın.
    diyerek
    artık sadece gülümseyerek ve kafamı sallayarak baktığım durumdur.

sevgisizlik fena bir şey.

bir artık çek git ....... bir huzur bul biz de bulalım. yetti bu çile senden senden gelen.
  • gezi parkinin musluk addedilmesinden kaynaklanan hareket. bi acik bi kapali.
  • yüzlerce polisle gerçekleştirilmiş kapatmadır. emniyet müdürü evlense bu kadar polisi bir araya toplayamazdı.
hesabın var mı? giriş yap