• maç başında spiker diyor ki "32 derece hava sıcaklığı var acaba futbolcular nasıl etkilenecek" .söyleyeyim dostum,en fazla suudi arabistan'lı futbolcular biraz üşür o kadar.

t: arapların futbol oynamaması gerektiğini gösteren maç.
  • musleramızın yalnızca uruguay kalesini değil, aynı zamanda laikliğin de kalesini koruyacağı maçtır.
  • biz ne izledik baba bu akşam lütfen biri açıklasın
  • bir tarafta uruguay, bir tarafta her katıldığı turnuvada 4-5 yiyip elenen araplar.

maça bakıyoruz dakika 75 ve maç 1-0.

çoğu kişinin üst kuponlarına tecavüz eden maç olmakta.

oynayacağınız topun ta amk uruguay gibi..
  • araplar bile yaldır yaldır oynarken uruguayın ne bok yemeye sahaya çıktığını anlamadım. belki 9 puanla çıkacaklar gruptan ama uruguaydan bi bok olmaz. arab takımı amatör olmasa 3 tane tıkardı şimdiye, o kadar kötüler.
  • (bkz: 2018 dünya kupasının sıkıcı geçmesi)

amk şu kabız futbol yüzünden bileklerimi kesicem amk. bu mu lan futbol
  • suudi arabistan gibi kendi kendilere gol yeme ozelligine sahip defsanla oynayan bir averaj takimina karsi 1-0'a yatmaya calisan bir uruguay iceren mac. forvetleri de cavani - suarez bu takimin bu arada. turnuvanin sayili hucumcularindan.
  • spikerin saçmaladığı maç.

suarez'in golünden sonra golünden sonra tribünden bir taraftar gösterdiler. taraftarın elinde suarez'in kartondan maketi vardı, sevinç halinde bir şey. görüntü ekrana gelince spiker, işte gol sonrası suarez'in taraftarlarla olan sevinci diye bir yorum yaptı. ben yorum yapamıyorum.
  • aq uruguay inşallah rusya'dan fark yersin.
  • bizim adamlar tatildeyken suudi arapların uruguay la oynayacağı maçtır.
hesabın var mı? giriş yap