• şu amına kodumun suriyelilerini besleyeceğimize inek besleseydik hem hayvancılık artardı hem etin kilo fiyatı düşerdi. sırf zarar aq ibneleri ya
  • ülkemizdeki yobaz, sokak ortasında nargile içen, kafasına 2 kilo jöle süren, ülkesi yanarken plajda eğlenen mülteci kontenjanı dolu maalesef. biraz aşağıda suudi arabistan var, oraya gitsinler. hem kültür hem de iklim olarak pek sorun yaşamazlar.
  • muhtemelen birkac milyar euro karsiliginda turkiye'nin demografik yapisi geri donusu olmayacak bir sekilde peskes cekildi. peskes cekmedikleri bir bu kalmisti. bizi yonetenlerin hicbiri turk degil, turk irkina merhamet beklemeyin.
  • insanlar "suriyeliler gönderilsin" dedikçe bunlar vuruyorlar kırbacı, vuruyorlar kırbacı.
    yönetim ile halk bir konuda ancak bu kadar zıt düşebilir.
  • 4 milyon gelsin bıktım aq hatta biz çıkalım hepsi gelsin. sikiyim izleyeceğiniz politikayı ülkenin eğitim sistemi ayrı ekonomisi ayrı dış işleri ayrı diyanet işleri apayrı aq
  • suriyeli kardeşim canım benim diyenler, gelenlerin bütün masraflarını karşılasın. bizi uğraştırmasınlar.
  • toparlayın amına koyum dünyada ne kadar suriyeli varsa hepsini getirin ki burnumuz boktan kurtulmasın.
  • geçenlerde minibüsle giderken polisler aracı durdurdu ve onların değil de benim çantamı didik didik etti. onca suriyelinin bakışları arasında çantamı yere döktüm. gücüme gitti.

herkes az veya çok bu mültecilerin zararlarını
    görüyor/görecek. ülke git gide yaşanmaz hale gelecek. ne yazık ki yapabileceğimiz hiç bir şey yok.
  • (bkz: vatana ihanet)
  • suriye’nin nüfusunun neredeyse üçte biri türkiye’ye geldi. suriye’de nerede işe yaramaz varsa türkiye’ye geliyor. savaş bitince suriye çok modern ve güçlü olabilir.
hesabın var mı? giriş yap