• oradan yeni geldim. polis denen haysiyetsiz sürüsü, parfüm gibi biber gazı atıyor. abartmıyorum nişan alarak, kalabalığın tam içine. bizi geç evlerindeki insanlara bile inanılmaz zarar veriyorlar.

allah hepinizin belasını versin !
  • polisin çok sert müdahale ettiği olaylara ev sahipliği yapan direniş.

not: lütfen yardımcı olun bu konuda. beşiktaş'ta yardıma ihtiyacı olan çok insan var. ara sokaklarda apartmanlarda insanlar var. orada olanlar lütfen yardım etsin.

edit: neresi götümüze girebilir olarak ispiyonlanmış anlamadım. girse girse bana girecek. olayların gerçekliğine gelince de istediğiniz kadar şahit var gençler rahat olun. youtube'daki videolara da bir göz atın.

.
  • çok farklı boyutlara ulaştı artık.
    korkuyorum. daha ne kadar ileri gideceksin polis? daha ne kadar takviye kuvvet gerekiyor sana? sosyal medyadan takip edebildiğim kadar etmeye çalışıyorum, bir şekilde yardım etmeye çalışıyorum ama kanım dondu artık. gözlerime uyku girmiyor. sabah uyandığımda 'dün ben uyurken birileri öldü' diye düşünmek istemiyorum. direniyoruz, direniyorlar. hepimiz tek yürek olduk, kol kolayız, el eleyiz. ama bitmiyor, polis çekilmiyor. taksimde olmazsa beşiktaşta, beşiktaşta olmazsa izmirde; bir yerlerde halka kan ağlatıyor. insanlar ölüyor, insanlar yaralanıyor. gençler, çocuklar, teyzeler, amcalar, insanlarımız. daha ne kötülük yapacaksınız bu halka, bu millete? daha ne kadar zarar vereceksiniz? korkuyorum. bu karanlık gecelerin sonu aydınlığa çıksın.

direniyoruz. direneceğiz. ama yeter artık! medya susuyor, üç maymunu oynuyor. yalan haber yapıyor. biz buralardan bir şeyler öğrenirken, belki de anadoluda bir teyze direnişçilere lanet ediyor. bu onun suçu değil medya, senin suçun! nerdesin medya nerdesin? nerdesiniz siyasiler? ne bekliyorsunuz, harekete geçmeniz için ne gerekiyor?

bu insanlara bunu da yaptınız ya. yazıklar olsun artık. yazıklar olsun.
  • şuan akaretlerde elden ele malzemeler taşınarak büyük bir barikat kurulmaktadır.

#direngezi #direnbeşiktaş #direnankara

yılmıcaz ulan !
  • akaretler'de efsane bir direniş var!
  • çarşının mekanındaki direniş. dün çarşının bize ihtiyacı var diye gitmiştik. bugün baya kötüymüş, insanlar canı pahasında direniyor. mübalağ için canı pahasına demiyorum gerçekten öyle.
  • türkiye'nin dirilişi işte asıl budur.
  • karinca gibi barikat yapiyorlar! helal!
  • an itibarı ile halk tv den izlenilebilen direniş.
  • turkiye tarihinin en sert ve agir polis katliamlarina sebep olmus direnistir. faturasi yavas yavas belli oluyor.

polisin gece saldirmasinin bir sebebi olmali, degil mi?
hesabın var mı? giriş yap