• 56k modem neslinin, bugun bir dikili agaci bile olmamasinin sebebidir.
    odaniza cektiginiz -babadan gizli, sikertebilir yoksa- telefon paraleli ile geceleri baglanirken, modemin sesini de piskopat bir katil sogukkanliligiyla uzerine yastik bastirarak azalttiginiz o soguk geceleri hatirlayin, her ay mortgage taksidi gibi gelen telefon faturasini hatirlayin, babaniza yaptiginiz savunma manevralarini hatirlayin.... o savunma stratejisini okulunuzda yapabilseydiniz, iyi bir avukat cikabilirdiniz. o odenen faturalarla bugun uskudar'da, umraniye'de alabileceginiz muhtemel kaba in$aat halindeki daireyi hatirlayin. umraniye deyip gecmeyin, gelecegin metropoludur ki, 750den a$agi kiralik daire yok $imdi...
    boyle de ocak sonduren bir internet baglantisiydi i$te.
  • ttnet'e bağlanmak için gereken numero.
    username ve pass gerekmiyor,dns numeroları 212.156.4.4 & 212.156.4.20
    alan kodunda bir$ey yazmamalı..

fiyatı da boru gibidir.oh schön.
  • age of empires 2 ilk ciktiginda multiplayer zevkini modemle cikarmaya cali$an bir arkada$im $oyle bir hadise anlatmi$ti bana:
    "abi baglantim zirt pirt kesiliyordu, oyunun zevkini alamiyordum. internet paketinin suresi bitince baktim desktopa biri "baglantim" diye bir $ey koymu$, onu tikladim, valla baglanti super hic kesilmiyordu, 1 hafta boyunca gunde 10-12 saat oynadim oyunu."
    evet ne yazik ki baglanti 146 imi$, gelen fatura arkada$imin cuzdanina bir bazuka gibi isabet etmi$, kirayi odeyemedigi gibi durumu babasina da anlatmaya gotu yemediginden 2 ay nenesinin evinde kalmi$ti.
  • türk telekomdan size ve ailenize özel pimaş bağlantı
  • baglanti icin imkan yoksa insani ka$iyan numara. 2 dakika bakar cikarim illuzyonu. fazla kalmamak lazim geldigini anliyoruz. misal $u entry'yi 146'dan girmem sebebi ile, kacayim.
  • yıllar yıllar öncesinde eve 2 ayda 1100 lira fatura gelmesinin sebebi olan ttnet bağlantı şeysi. evet kol gibiydi, zira o sıralar anne-baba ve ağabeyin bütün eğlencesi internette oturup okey oynamaktı. bilgisayarın hiç boş kalmadığı zamanları biliyorum. ilk ay 800 lira sonraki ay 300 lira gelmişti. yarraklara yan basmıştık.
  • ergenlerin ocaklarını yıkan numara.
  • zamanında bana çevrimdışı çalış özelliği ile sayfa görüntülemenin ne demek olduğunu öğreten numaradır.
  • nostalji yasamak isteyenler icin :
    http://www.freesound.org/people/jlew/sounds/16475/
  • denizdeki yılan.
hesabın var mı? giriş yap