• "istanbul kadıköy’de öldürülen diş hekimi şeyma biran’ın, muayenehaneye ilk kez gelen bir hasta tarafından katledildiği belirtildi. katil zanlısının kimliği, birçok kamera kaydı incelenerek tespit edildi. gözaltına alınan zanlı, adliyeye sevk edildi. zanlı ifadesinde ise cinayeti, 'diş tedavisiyle ilgili fikir almak için içeriye girdim. içeride tekti. dişlerime baktı, 11 bin lira tedavi masrafı çıkardı. konuşunca bir an kendimi kaybettim. meyve bıçağını aldığımı hatırlıyorum. kendime gelince kanlar içinde kaldığını gördüm' şeklinde anlattı. öte yandan cinayetle ilgili bir kişinin daha gözaltına alındığı açıklandı."
    https://www.haberturk.com/…cinayeti-anlatti-3448480
  • avukatı tasarlayarak öldürme suçundan yargılanmaması için güzel senaryo yazmış. e bu vatandaşa da takım elbiseyi giyip senaryoyu oynamak kalmış…
  • oğlum bu nedir ya? nasıl bir sebep bu? yok diyip çıkmak yok meyve bıçağı alıp kadını öldürmek mi var? allah belanı versin.
    t; katilin cinayet işleme sebebi.
  • manası; tecavüze yeltendim, karşı koyunca öldürdüm.
  • bıçakla mı gittin muyenehaneye?
  • biz de bunu yedik

%99 mala çökme girişimi, zorla imzalama olayına direnme sonucu gerçekleşmiştir
  • benim diş kliniği bir implanta 1000 euro istemişti. buna göre katliam yapmam mı gerekirdi?
  • nasıl ruh hastaları ile yaşıyoruz görün dediğim olay. o hekim emeğinin karşılığı olarak istiyor o parayı, sanırsın dolandırmaya kalkmış. hoş bu ülkede dolandırılmaya koşarak gidenler iş emek olunca böyle küçümsüyor işte.
  • bu yalan kabul edilirse, hiçbir meslek gurubu güvende olmaz. çünkü karar emsal olarak kabul edilebileceği için, aynı gerekçe ile istediğinizi öldürüp, yaralayabilirsiniz.(tabi hukukçu yazarlar aksi görüş söyleyebilir.)
  • ifadesine göre sanığın avukatı kesinlikle ceylin erguvan 'dır.
hesabın var mı? giriş yap