• yumurta aki denen trollün yan hesaplarından biri.

ya onun hesaplarından birinin açtığı başlığa entry girip up'lar ya da bunun başlıklarına diğer hesaplardan entry gelir up'lanır.

edit:
    yumurta aki hesabından mesaj atarak çoklu hesap olduğunu kabul etmiştir. (özel mesaj ifşası yasak olduğundan buraya eklemiyorum, kendisi de biliyor)
    nick altıma da aciz bir şekilde aktroll yaftalamasında bulunmuştur.

ek olarak belirteyim

(bkz: #115537961)
    burada da yan hesabı olduğunu belirtmiştim ve koşa koşa mesaj atıp ya o ben değilim yapmıştı ki duruyor mesajı yine paylaşmıyorum. keçiboynuzu uçurulunca kabul etti. bu hesapları da uçurulacak istediği kadar inkar etsin.

yan hesapları ifşa oldukça etrafa saldırıyor bu arkadaş.
    kendi başlıklarını gündeme taşıma çabasıyla açtığı yan hesapların bir kısmını panikle kapamış entryleri temizlemek üzere.
    diğer hesaplardan temizlemiş.

(bkz: anti bakteri)
    (bkz: antibakteri)
    (bkz: radyestezi)
    (bkz: herkez yalnis)
  • düşük zekalılara hitap eden troll. zeki insanları geçtim ortalama zekaya sahip bir insan bile bunun yazdıklarını komik bulmaz.
  • taze trollerden. azalacaklarına artıyorlar.
  • (bkz: #134023758)

cehalette çığır açmış bir tip.

edit: pardon trollmuş kendisi. düştüm kabul ediyorum.
  • cabasini takdir ettigim insan.

ben sirf trolluk ugruna bu kadar yirtinamam mesela...

bir noktadan sonra lan sikerler ne yapiyorum olm ben ya derim kenid kendime, hayati falan sorgularim bu kadar bos mu ulan hayat diye...

tanim: hedefine kilitlenmis bir yazar.
  • kadınlar üzerinden prim kasan, ilgi ve dikkat çekme bağımlısı olan özgüvensiz bir troll. ayriyetten trollüğün arkasına saklanınca her zaman haklı olacağını sanacak kadar kıt.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • on tane hesap açan keçiboynuzu adlı ilgi orçosunun yan hesaarından teki.
  • gerçeklikle alakası olmayan, tamamen mizah içerikli kurgu hikayeler yazan, sözlük yazarıdır. gülüp geçiniz, yazdıklarımı ciddiye almayınız.
  • gökhan özoğuz'a sinyal çekerek yarmış yazar.
  • mizahın m'sinden anlamayan, başarısız troll yazar. vakit kaybı.
hesabın var mı? giriş yap