• fatmagül'ün tecavüzcüsü ile evlenmesi topluma çok iyi örnek oluyorken, birbirini seven bir kadın bir erkek topluma kötü örnek oluyormuş. al kırdın işte.
  • bu gece gene yardı...

- "hayrat mıyım ben kızım" (ozan, tekrar sevişmek isteyen zeynep'e...)
  • zeynep ozan'ın alex de souza formasını yıkamak istemiştir. ozan ise şöyle der:

--- spoiler ---

dikkat et çekmesin, en azından bu kadar saygıyı hak ediyor.

--- spoiler ---

saygılar bizden.
  • --- yasal spoiler ---

sezon sonunda ozan eda'ya,burak da zeynep'e tecavüz edecek,bakanlar kurulu ve rtük gözetiminde çocuklar doğutturulacak ve tüm türkiye'ye örnek olmaya devam edilecek olan dizi.

--- yasal spoiler ---
  • her izledigimde zeynep karakterinden biraz daha nefret ettigim sitcom. bir kere daha adamin kazandigi parayla kendine bir seyler alip ama soyleydi de sana surprizdi, sana aldim begendin mi, begenmediysen ben kullaniyim derse, salak salak kesik cumlelerle aciklama yaparsa bir daha izleyebilecegimi sanmiyorum. ilk zamanlarinin hatrina toparlayacagi umuduyla izlemeye devam ediyorum ama o kadar gicik seyler yaptiriliyor ki karakterlere, kendimi irrite olmus halde yarida kapatirken buluyorum kacinci defadir.

bu zeynep'inki artik insanligin otesinde bir olay. insan bu kadar sevgili parasi cukkalamaktan baska bir sike yaramayip, bu kadar simarik, bencil, tatminsiz, kafa utuleyen, gosteris meraklisi biri olamaz. bazi bolumler geliyor ki yalan dolan, adamin kartini, parasini, cartini curtunu almak icin binbir oyun, artik etik sinirlarini dahi asan, isi karsidakinden yararlanmaya vardiran pis pis davranislar... ben buna gulemiyorum. bu beni geriyor. kendini ozgur, modern, bagimsiz olarak satan ben merkezci kaltagin teki ettiler canim zeynep'i.
    eskiden her halleri eglendirir, hosa gider, her ciftin kendinden bir seyler bulabilecegi konular islenirken; simdi iki uc hosluk icin dakikalarca bu abarti senaryoya, bu gicikliga katlanir olduk...
  • eve hırsızdan korunmak için kurdukları kamera sisteminden bir süre sonra rahatsız olmaları ile igili diyalog sırasında demet evgar'dan gelen ve beni çok güldüren bir söz:

zeynep (demet evgar): kimin kavgayı başlattığı belli olcak diye kavga edemiyorum ya!

yıh yıh
  • --- spoiler ---

10 yıl sonrasını gösterdikleri bölümde hâlâ muhteşem yüzyıl olması, çok ilerleyip süleyman demirel'e bağlaması gece gece koltuktan düşürtmüş dizidir.

--- spoiler ---
  • ilk esprisinin himym'den direk arak olduğu dizi. tamam hadi ilk sezonlarından alırsın, yani çalmak da denmez yine kendi çapında bir orjinalliği yok değil tamam, iyi güzel hoş fakat gelip himym 12.bölüm esprisinin aynısını yaparsan olmaz.

--- spoiler ---

-hamileyim
    +göğüslerinin neden bundan haberi yok?

hatırlamayanlar için, barney'nin robin'den yumruk yeme sebebi.

--- spoiler ---
  • bu akşamki bölümünde nevresim takımıyla yardırmıştır. yok satacak demedi demeyin.

http://a1202.hizliresim.com/u/h/2r1tr.jpg
hesabın var mı? giriş yap