• cümle içinde kullanalım:

-hadi len! zakdem 80 diye bir nick alan biri nasıl moderatör olabilir?
  • gammaz aktivitesi'nin en tepesindeki yazar. *
  • artık baba sıfatı almış sözlük yazarı. yüce eru'dan kendisine akıl fikir, çocuğuna sabırlar temenni ediyorum.
  • o artik moderator.
  • altıncı nesil yazar.*
  • tahminimce sözlüğün bugüne kadar gördüğü en az bilinen moderatörüdür. an itibarıyla ben bu entryi yazarken başlığında 9 entry bulunmakta. onun da dört tanesi moderatör olduktan sonra yazılmış. neyse, hayırlı olsun, düzgün işler yapsın, kolay gelsin, allah yardımcısı olsun
  • ışık hızıyla çalışıyor takdir ettim. hayır bünyem de alışık değil böylesine ...
  • entrysi silinen yeni nesil yazarlarin celladi ogrenir ogrenmez, kendisini arastirmak icin yine sozlugun kendisine sigindigi bu vesiliyle taninmaya baslanan moderator...saygilar
  • tanim algisi biraz sorunlu bir moderatör.

ama kizmiyorum kendisine. tersine, destek veriyorum hattâ.
    baska hesaplarim var elbet kendime göre; lakin sözlük'ün gelecegi cok daha parlak olabilir eger moderatörlerimiz biraz daha obsesif olabilirlerse.

maymun ciftligine döndü sözlük; ki temizlenmesi icin bu yollara katlaniriz.

yürü be kocum..
  • sözlükte celebrity olmadan moderatör olmuştur. gerek ispiyonladığı entryler vasıtasıyla sözlüğe olan katkılarıyla gerek engin tecrübelerinin getirdiği bilgileriyle gerekse hakaret etmeden eleştiri yapabilme yeteneğiyle aldığı bu yetkiyi sonuna kadar hakettiğini ve layıkıyla kullanacağını düşünüyor, tebrik ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap