• reşit olmayan gençlerin alkol, sigara gibi kötü alışkanlıkları edinmesinin yasak olduğu bir yerde üç dört yaşındaki bebeklere afyon kullanımının serbest bırakılması kadar abestir.
  • fetocuların kuyruk acılarının hala geçmediğinin göstergesi olan düzenlemedir.

buna destek vermekle aslında, "28 şubat'ı tasvip etmeyen" kesimi de kendilerine sinir etmektedirler. ama bu aymazlıkları o "fetullah kibirinden" gelmektedir sanırsam. "başka kimseye ihtiyaçları yok, bu memleketin sahibi zaten onlar" değil mi??

5 yaşında çocuğun ne işi var kuran kursunda arkadaş??? kıymetli onun zamanı... gönder başka bir yere; bir spor, enstrüman öğrensin. ben 7 yaşımda öğrendim mandolin çalmayı mesela. şimdi müzisyen miyim? hayır... ama kendi çocuğum olursa mutlaka göndericem. hiç beceremese, beden-zihin koordinasyonuna faydası olur. o yaşta çocukları mal gibi uyuşturmak niye???
  • tacize davetiyedir. gelişmekte olan bir beyne tecavüzden bahsediyorum. hani kaç gündür taciz-taciz deniliyor ya işte taciz budur. daha çocuk (hatta öğretilen dine göre bile sorumlu olmayan çocuk) o yaşta anlamını bilmediği şeyi tekrar edecek.

“oku! emri oku ama anlama birileri senin adına anlar ne de olsa” anlamına mı geliyor ?

daha çocuk yaşta yaptığı ya da yapmadığı şeylerden dolayı her türlü sadist işkence ile cezalandırılacağı bir cehennem imgesi beynine işlenecek.

amaç nedir?

bir gelecek mi yetiştirmek yoksa o geleceği iğdiş edip tek tip, korkak, taklitçi bir
    gel-mey-ecek mi imal etmek?
  • bu karardan sonra bir de kurslara gidecek çocukların başına çocuk-ergen psikolojisinden zerre anlamayan eli sopalı hocalar verilsin ki o sopalar bilinçaltına iyice bir vursun. bu mu normal olan?
  • bence kesinlikle gerekli. bu vatan yavruları ileride okula gidecekler, ya orada yahudi, hristiyan çocuklarla dost olurlarsa ne yaparız. kafirlerin çocukları bile var bu okullarda yahu. daha parmak kadarken kitaplarına karşı gelmiş olurlar. o yüzden gidip öğrensinler, bu tür zararlı dostluklar edinmesinler !
  • - buyrun, çocuk nerede
    - karnımda
    - höh
    - şimdiden duysa kulağı alışır diyorlar.
  • "tezkere" gibi imf hengamesinde sessiz sedasız "geçip gitmiştir."

(bkz: ha benim meclisime)
  • kuran kursu gibi saçmalığın daniskası, pek bir acayib beyin yıkama mekanlarının - tamamen yasaklanması gerekirken ufak bebelere açılması olayıdır.

her modern ülkede olduğu gibi türkiye'de de eğitimin evreleri vardır. okul öncesi eğitim ilk öğretim - lise/teknik okul - ön lisans falan diye gider. bu arada din eğitiminin yeri yoktur.
    din eğitimini çocuğa aile verir. din eğitimi vermek demek bilmediği bir dilde, bilmediği bir alfabede bilmediği sesleri arka arkaya söylemek değildir. bu çocuk daha kendi anadilini okumayı/yazmayı yeni öğrenmiş lan salak herif!

ha, çok meraklıdır; çocuğun gider imam hatipte okur, ilahiyata girer beni ilgilendirmez. adam olmuş eşşek kadar, kendi kararlarını verebilir. tabi burada baskı altında o okulu seçmediğini varsayıyorum. yoksa, beynini yıkadığın çocuk gidip seçtiyse o da olmaz. gidip güzel sanatlar da seçse, balet/balerin de evlatlıktan reddetmeyeceksin. özgürlük diyorsan bunlara da laf etmeyeceksin.
  • kuran kursu'nda tek ders/telafi sınavlarından çakanlar için ekstra şans. hatta okula başlamadan ders alıp saydırabilecekler, hani özel öğrenci hesabı. bizim zamanımızda yoktu, ne güzel iş lan.

heisenberg bu ülkenin bilim adamı olsaydı yaptığı akademik çalışmalarla "doçent" ünvanına sahip olamıyorken, genç beyinleri böylesine erkenden yetiştirmek şahane yatırım doğrusu.

bir de bonus verelim, şimdiden kaynaşsınlar : http://www.kurankursumezunlari.com/
hesabın var mı? giriş yap