• "ağzına sıçayım" der gibi "günaydın" diyen adama "bokunu yiyeyim" der gibi "günaydın" diyen organizma
  • iş yaşamında pek sık karşılaşılan insan tipidir ...tehlikeli olabilirler
  • kurban'ın zorba ile en eğlenceli şarkısı
  • en hakiki yalaka, efendisi ossururken derin derin nefes alandır... böyle bir atasözü varmış... şimdilerde duydum...
  • patronunun kızının doğum gününü radyo programından kutlayan dj'e denir.
  • bulunduğu ortamın şeklini alan (bkz: sıvı) insan tipi.
  • internet ve sosyal medya ortamlarindaki versiyonu digital cringer / digital apple polisher kavramlari altinda sosyal bilimlerde arastirma konusu olandir. simdilik devam eden bir arastirma oldugu icin daha fazla bilgi veremiyorum (yazarlari dovebilir), ve fakat bu tarz yalakaligin 3 degisik cesidi varmis vs. vs. turkiye icin ne kadar gecerlidir bilemem bu 3 cesit, de onemli olan sosyal medyada okur-yazar olabilmek, bu davranislar yapildiginda ayirt edebilmek yetenegini de barindiriyormus sosyal medya okur-yazarligi. 12 yasinda sosyal medyaya ziplayan cocuklari uyarmak geregi oldugu icin yapilmis bir arastirma biraz da, fakat yetiskinlerin de bunu tespit etme konusunda cok yetenekli olmadigi sonuclar arasindaymis. cringoramaaaa. arastirma bitince beatrix elbette sozluge sizdiracaktir.
  • kim yalaka kim diil problemini çözmek için ya gerçekten yalaka olmali ya da gerçekten olmamali
  • kafası çalışmadığı için başka yerini ((bkz: dil)) çalıştırmak zorunda olan ve hassas midelerde bulandırıcı etki yapan asalak.
    aynaya nasıl bakar?kendisiyle başbaşa kaldığında ne düşünür? yaptıklarını nasıl hazmeder?ne yer ne içer de bu kadar derisi kalın midesi geniş olur?nasıl bi yaşam formudur bu çözemedim yıllardır.
hesabın var mı? giriş yap