• +yakışıklı değil ama farklı bir aurası var
    - vahhhh vahhh
    +noldu yav?
    -kafayı yedi gariban, o kadar da dedim şu diabloyu oynama diye. gitti paladine aşık oldu manyak
    +siz beni hiç anlamıyosunuğğğğğğzzzz yeaaa böehehhehehe
  • lisede vardı böyle bir hocamız, sınıfa girmeden kapının arasından sözde "gizlice" sınıfı dikizler sonra da içeri girip "hepinizin auralarını gördüm çocuklar, aferin" derdi sanki aura göstermek bizim marifetimizmiş de onun deliliği değilmiş gibi. sonra aniden kayboldu bu hoca, kimse haber de alamadı ardından...

böyle diyen kadın da aniden kaybolabilir farklı auraların peşine takılıp. aura bu kolay mı amk? çeşit çeşit...

bu arada aynı hoca külüstür suzukisiyle sadece hormonsuz domates almak için bodruma gidip geldiğini, hatta 2 günde istanbul'dan mısır'a gidip piramitleri gördüğünü de anlatırdı... siz hesaplayın işte aura görenin halini...
  • -hüsnü yakışıklı değilsin ama farklı bir auran var.

+bi siktir git çay koy.
  • - abi naptınız, topladınız mı adamları? yapacak mıyız raid?
    - topladık abi, toplamaz mıyız?
    - abi bu paladin ne ya? üstüne bak, 2. dakikadan wipe yicez sonra. niye aldın bunu?
    - aşık oldum.
    - dwarf lan bu?!
    - yakışıklı değil ama farklı bir aurası var. crusader aura...
    - tamam lan tamam, kalsın. hayvan herif.
  • cüzdan cebinin aşırı kabarık olmasının hatun kişi üzerinde bıraktığı etkiyi ifade eder.
  • "lan bu herifi seviyorum ama herif çirkin, içime de sindiremiyorum. "yakışıklı değil ama sempatik" desem o da çok klişe olacak. bir şekilde kendimi kandırmalıyım" demenin değişik yolu
  • (bkz: dwarf paladin)
  • (bkz: kedidir kedi)
hesabın var mı? giriş yap