• bana martina hingis'ten bile daha antipatik gelen çift, babalari da bunlari peydahlamış olmanın verdiği yetkiye dayanarak menejerleri olmuştur...
  • halen bakireler..
  • caaaanım tenis oyununu resmen sikertip attı bunlar.. güç tenisi nedir arkadaşım.. yemin ediyorum bunların maçından zerre zevk alıyosam çüküm kopsun.. artık yetti be! o değil koskoca wimbledon gibi köklü bir turnuvanın televizyon hasılatını düşürmek gibi bi etkileri var.. kendi görünüşleri değil burada oynadıkları oyunun zevk vermemesi olay.. koy buraya henin'i.. koy abicim hingis'i.. bak izlenme rekorları kırmazsa şerefsizim.. yoksa geç baseline gerisine gömçür allah en verdiyse.. bu mudur tenis? bırak allansen..
  • tenisi bıraktıkları gün, tenis sporuna en büyük hizmeti yapmış olacak kardeşlerdir.
    emekliklerinden sonra 1 saatten uzun süren ve çekişme içerisinde geçen bayanlar grand slam finalleri izleyebileceğiz. bir martina hingisbir lindsay davenport daha çıkar belki, onları başka güçlü tenisçiler zorlar ve insanlar biraz çekişme görürler. hatta böyle en az 8 tane çok güçlü bayan tenisçi olsun, kıyasıya rekabet etsinler, kemik sesleri bizlere kadar ulaşsın. bu kadar özledim bayanlar tenisinde rekabeti.
    evet suçları fazla iyi oynamak(hatta é'ye basıp "god mode 1" yazmışlar gibi) ama daha da büyük suçları kardeş olmaları. eğer farklı ailelerden iki tenisçi olsaydı, biraz daha sempatiyle bakabilirdim ama bir grand slam finalinde(çok seviyorum grand slam finali demeyi) iki kardeşin çekişmesi pek de ilgi çekici değil, tabii birbirlerinden nefret ediyor olmadıkları sürece.
    bunlar belki göbeğinin üzerine koyduğu kumandasından zap yapan bir amerikalının ağzından sosisler saçıla saçıla söylediği düşünceler gibi fakat seyirci bunu istiyor kardeşim.
  • an itibariyle amerika açık tenis turnuvasında karşılaşan bacılar.

serena 70 küsür milyon, venüs ise 40 küsür milyon para kaldırmış kariyerleri boyunca*. buna ve yaşlarına rağmen hala at gibi koşturuyorlar kortta. hırsları takdir edilesi olsa da kendileri ve heyecansız, zevksiz oyunları bıkkınlık verdiğinden jübile yapmalarını temenni ediyorum.
  • bayanlar tenisinde estetik ve tekniği, diğer sporların pek çoğunda olduğu gibi fiziksel üstünlükle domine eden, bu nedenle pek sevilmeyen, sevilmemelerini de ırkçılığa bağlayan, aralarında yaptıkları maçlarda "bir sen kazan, bir ben" diyerek hatır şikesi yapan, sevilmeleri için kazanıyor olmaları dışında bir neden bulunmayan* antipatik tenisçi kardeşler.

iddia edildiği gibi haklarında dönme oldukları iddiasıyla dava açılmamıştır. bahsedilen dava, 2001 avustralya açık'ta finale çıktığı sırada fransız amelie mauresmo için açılmıştı.

2002 sezonunda en yavaş kort olan toprakta roland garros finali oynadıktan sonra en hızlı kort olan çimde de wimbledon finaline yükselerek bizleri tenisten hepten tiksindirmiş ikili
  • hiçbi şekilde estetik olmayan tenis yıldızı kardeşler. karşılaşmalarda 2sinin birden finale kalması, hatta tekinin bile kalması final maçının zevksiz şekilde geçicek olduğuna delalet edio.. bir an önce jübilelerini yapmalarını hevesle bekliyoruz..
  • allahtan sadece 2 karde$lerde sadece finali i$gal ediyolar, 8 karde$ olsalar, ceyrek finalden itibaren tenis maclarinin raitingi robert hatemonun götündeki killara döner affedersiniz..
    babalarina olan saygimiz, sadece nerede durmasi gerektigini bilen bi adam oldugu icindir..
  • venüs ile serena williams adli bayan raketler.
    dünyada görülen süper kardesler akiminin son temsilcilerinden.
    venüs abla olma sifati ile kardesini wimbledon 2000 de yari finalde yenerek finale cikmistir.
    (bkz: schumacher kardesler)
    (bkz: futbolcu kardesler)
    (bkz: uygur kardesler)
  • serena williams olanının ablasına karşı oynadığı maçlara ayrı bir motivasyonla çıktığını düşünüyorum ancak geçen sene de işe yaramadı bu taktik ablayı yenmek istiyorsan, o'nun gibi sakin olacaksın.

sürekli çeşitli grand slam'lerde final oynayıp paraları götüren ikili.
hesabın var mı? giriş yap