• bence karısı çok şeker
    sizce de öyle değil mi lan?
    wesley'e gelirsek iyi futbolcu vesselam.
    galatasaray'ımıza hayırlı olmasını dilerim.
  • bundan bir sene önce seneye galatasaray'a gelecek deseler, "sağ kanada da ronaldo'yu alırsınız asdasfasdasfdas" cevabını verecek insanların şu anda "para için geldi", "ünal floryadaki koltuklara kadar sattı" deyip, aslında sneijderin yaşlandığını, ve kendisini galatasaray'dan büyük gördüğünü söyledikleri ve hakkında zibilyon tane saçma sapan teori üretilen futbolcu.
  • galatasaray transferi için parayı nereden buluyor diyenler için (bkz: #31868580)
  • adam sözlükte yazmadığı halde hergün dünün en beğenilen entry'lerine giriyor. evet istisnasız hergün. diazepam gibi yapıştı kaldi ya la buraya.
  • yıllar sonra football manager edit'i açtırmış oyuncu...

dayanamadım arkadaş. hemen transferi gerçekleştirdim. durup durup bakıyorum profil sayfasına. bu adam bize mi geldi lan diye.
  • 1983 doğumlu meireles'e ödenecek para yılda 30 maç yapılırsa 4 sene sonunda 21,2 milyon euro iken 3,5 senede istediği kadar maç yapsın 20,6 milyon euro ödenecek diye para hesabı yapılan futbolcu. iki para da eleştirilebilir ama iş galatasaray'a gelince illa eleştirilecek yer aranıyor çok ilginç, meireles'e harcanacak paranın bir yerde eleştirildiğini hiç görmedim . "hayat ne garip kuşlar falan" diyesi geliyor insanın
  • "formsuzluğu ve isteksizliği nedeniyle avrupa'da real, manu, bayern, city, psg, chelsea gibi üst düzey takımlar tarafından artık cazip bulunmadığı için (liverpool tarafından da "senin gibi kariyeri düşüşte olan bir futbolcuya bizim verebileceğimiz en fazla şu kadar para, beğeniyorsan kabul edersin, beğenmiyorsan yolun açık olsun" dendiği için) kimsenin iplemediği bir lige giderek parayı seçmiş ve kendi kariyerini bitirmiş olan futbolcu. zamanında zirveye çıkmış bir futbolcu olarak kendini tekrar kanıtlamak için gitmen gereken yer katar'dan hallice durumdaki spor toto süper lig değildir kesinlikle."

bu adam hakkında az önce okuduğunuz lafları ettikten sonra entrysi zamanın ötesine gidince pek bir üzülen çok bilmişler daha sonra "bu transferin önemli fakat aynı zamanda büyük bir risk olduğunu" söylediğini belirtecek kadar iki yüzlü olmayı kendilerine yedirebiliyorlar.

hayır adamın annesine küfrettikten sonra dayak yiyince "anneniz çok güzel demeye çalıştım" diye kıvıran adamdan ne farkın var? dansöz.

ek: söyledikleri ile frank de boer'un söylediklerinin tek ortak noktası da ikisinde de "katar" kelimesinin geçiyor oluşu. kötülenmek nasıl üzdüyse, hayal dünyasında de boer ile aynı şeyi söylediğini düşünüyor.

edit: iki yüzlülerden daha fazla nefret ettiğim tek şey sözünün arkasında duramayanlardır. spacetimereality de onlardanmış. entrysini silip kaçtı. hiç yapmazdım ama hissetmiş gibi bu sefer capsini aldım. saçmalayıp saçmalayıp cevabını alınca entrysini silip diğer entryleri havada bırakanlara ders olsun.

bu ilk yazdığı entry:
    http://imageshack.us/…/img198/1760/sneijdercrop.jpg

bu da ikinci yazdığı, ben bu entryi yazdıktan sonra da sildiği entry:
    http://imageshack.us/…/img11/3325/sneijder2crop.jpg
  • volkan demirel kolla kendini.
  • bu adam için sadece "free kick ve şut dışında birşeyi yok yeaa" diyen arkadaşlara verilebilicek en güzel cevap şuradan
    tanım: tam bir playmaker.
  • tamamen hollandalı olmasına borçlu olduğu kariyeri büyük düşüşte. karısına yönelik başlatılan linç kampanyası sonucu huzuru bozulacak ve formu dip yapacak. sonra takım içinde aldığı para sorun yaratarak gsnin büyük çöküşü başlayacak. bu kaçınılmaz.
hesabın var mı? giriş yap